Hakan Kurtaş Filinta Dizisinde

0 91

TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden Filinta’ya yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Filinta – Bin Yılın Şafağında dizisinin yeni oyuncusu ve son bölüm detayları.

İkinci sezonuyla ekranlarda olan Filinta – Bin Yılın Şafağında dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan diziye Hakan Kurtaş dahil oldu. Daha önce “Ezel“, “Bir Çocuk Sevdim“, “A.Ş.K” ve “Analar ve Anneler” dizilerinde rol alan Kurtaş dizide şehzade rolüyle boy gösterecek. 4 Aralık Cuma günü 37. bölümüyle ekranlara gelecek olan dizide neler yaşanacak?

Mustafa’nın 37. bölüm fragmanında söylediği “Her gün birinizi, bir gün hepinizi” diyerek attığı Osmanlı tokadı sosyal medyanın en çok konuşulanlarından olacağa benziyor. Filinta Mustafa’nın bitmek bilmeyen görevleri devam ederken yeni bölümdeki görevi ise ailelerin aradıkları çocukları bulmaktır. Ancak buna Pedre Celal engel olmaya çalışmaktadır.

Onur Tuna, Berrak Tüzünataç, Damla Aslanalp, Nur Fettahoğlu, Mehmet Özgür, Burak Sergen, Serhat Tutumluer gibi isimlerin yer aldığı Filinta – Bin Yılın Şafağında, 4 Aralık 2015 Cuma akşamı TRT 1 ekranlarında.

Hakan Kurtaş - Filinta

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın