Bourne Evreninden Uyarlanan Dizi Geliyor

0 392

USA Network’ün pilot bölüm onayı verdiği dört dizinin arasında, Jason Bourne evreninden uyarlanan dizi de var.

Universal Cable Productions’ın yapımını üstleneceği dizilerden ilki, CIA’in Treadstone adı verilen projesinin nasıl başladığını ve ne gibi eylemler yaptığını ekrana taşıyacak. Üst düzey yeteneklere sahip suikastçılar yetiştiren programın ürünlerinden biri de Jason Bourne’dur. Treadstone‘un yaratıcısı Tim Kring senaryoya da imzasını atıyor. Ramin Bahrani ise yönetmen koltuğundaki isim.

Denis Leary’nin imzasını taşıyan Erase ise yozlaşmış bir polisin Alzheimer’a yakalanmasını ve zamanında işlediği hataları telafi etmeye çabalamasını ele alan bir kara komedi. Alex Cary ve Jim Serpico dizinin yürütücü yapımcıları.

Ross Thomas’ın aynı adlı romanından uyarlanan Briarpatch, kız kardeşi bir patlamada öldükten sonra katili bulmak için evine geri dönen dedektif Allegra Dill’in hikayesini ele alacak. Mr. Robot’un yaratıcısı Sam Esmail’in yürütücü yapımcıları arasında yer aldığı dizinin senaryosunu Andy Greenwald kaleme alıyor.

Dare Me ise Megan Abbott’un romanından ekrana taşınıyor. Küçük bir Amerikan kasabasında geçen dizi, lisede geçecek ve ponpon kızlar arasındaki rekabetin eğlenceli hikayesini ele alacak. Dizinin senaryosunda romanın yazarı Abbott’un imzası var.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın