Jason Bourne Filminden Yeni Fragman ve Poster

0 807

Jason Bourne serisinin devam halkası vizyona girmek için gün sayıyor. 29 Temmuz’da vizyona girecek olan filmin yeni fragmanı ve posteri paylaşıldı.

Set fotoğrafları, kamera arkası videoları ve fragmanlarla izleyici karşısına çıkan yeni Jason Bourne filminin taptaze içerikleri yayınlandı. Vizyona girmeye hazırlanan filmin yeni posteri ve yeni sahnelerin yer aldığı 30 saniyelik fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Yeni Jason Bourne Filmi 29 Temmuz’da Vizyona Girecek

Robert Ludlum tarafından yazılan roman serisinden beyaz perdeye adapte edilen Bourne‘un ilk iki filmi başarılı sayılabilecek düzeyde olurken, sinema dünyası yeni bir aksiyon ikonuyla tanışmış oldu: Jason Bourne! Yeni gelecek olan film fragmanından toplanan ipuçlarına bakacak olursak, filmin konusu siber savaş üzerinden gelişecek. Günümüze yakın bir zamanda olayların gelişeceği Jason Bourne; finansal çöküş, piyasalarda durgunluk, siber savaş ve insan hakları ile ilgili pek çok problemi perdeye yansıtacak. Matt Damon‘ın da açıkladığı gibi “Snowden sonrası” bir zamanda geçecek olan filmde casusluk, sivil haklar ve demokrasinin tanımı gibi bir çok tartışmaya yer verilecek.

jason bourne 2016 izle

Jason Bourne Filminde Oscar’lı Oyuncu: Alicia Vikander

Ex Machina filmiyle birlikte kariyerinde oldukça yükselen Alicia Vikander‘ı filmde “siber uzmanı” olarak izleyeceğiz. Matt Damon ve Alicia Vikander’ın yanı sıra filmde Vinzenz Kiefer, Julie Stiles, Tommy Lee Jones, Riz Ahmed ve Neve Gachevi gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise seriden kopmayan Paul Grengrass oturuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın