Karagül Dizisi Neden Final Yapıyor?

0 202

Ekranlara gelmeye başladığı günden bu yana adından sıkça söz ettiren Karagül dizisi için sona gelindi! 4 sezondur ekranlarda olan dizi Fox TV’nin aldığı kararla final yapmaya hazırlanıyor!

Ece Uslu, Özlem Conker, Şerif Sezer ve Mesut Akusta gibi başrolde olduğu Karagül dizisi ekran macerasına son vermeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl bölüm başı 1 milyon 200 bin lira gibi bir ücret alan Karagül dizisi yeni sezonda düşen reytinglerle birlikte bölüm başı maliyeti 900 bin liraya kadar indirilmişti. Ancak dizi eskisi gibi istenileni veremeyince Fox TV, Karagül dizisi için final kararı aldı. TV yönetimi yeni bombalar için hazırlanırken maliyeti yüksek işlerden vazgeçerek daha karlı bir yayın politikası izlemeye karar verdi.

Fox TV‘nin aldığı karara göre geçtiğimiz sezonun en çok izlenen dizilerinden olan Karagül birinciliği Kiralik Aşk dizisine kaptırınca kendi ipini kendi çekti. Dizinin yapımcısı Şükrü Avşar yeni dizi hazırlıkları için şimdiden kolları sıvadı. Avşar Film tekrardan Fox TV için bol reytingli bir dizi hazırlığına girdi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın