Kurtlar Vadisi Pusu, Yeni Sezonda Bambaşka Geliyor!

0 97

Yayınlandığı ilk zamanlardan bu yana ekranların değişilmezi olan Kurtlar Vadisi serisi yeni sezonda farklı geliyor! Kurtlar Vadisi Pusu yeni yayın döneminde bazı oyuncularına veda ediyor.

Reyting rekorları kıran diziler arasında yer alan Kurtlar Vadisi Pusu, yeni sezon için çalışmalara sessiz sedasız başladı. Kendi gününde ve kendi saatinde ekranlara gelecek olan Kurtlar Vadisi Pusu‘nun çekimleri KKTC‘de başladı. Çekimlerinin bir haftadır sessiz bir şekilde ilerlediği dizide çalışmalar gizlilik ve titizlikle yapılmaya çalışılıyor. Dizinin çekimleri Lefkoşa, Girne’nin tarihi yapılarının bulunduğu meydan, Bedesten, Surlar-içi ve Büyük Han’da yapılıyor.

Kurtlar Vadisi Pusu‘nun ekranlara gelecek olan ilk bölümünde oyuncu kadrosundan bazı oyuncular da diziye veda edecek. Daha önce Babam Sınıfta Kaldı adlı dizide rol alan Defne Samyeli, Kurtlar Vadisi Pusu‘nun yeni sezonunda ”Ajan Zeynep” karakterini canlandıracak. İlk bölümle birlikte bazı isimlerin diziye veda edeceği gelen bilgiler arasında.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın