Kurtlar Vadisi Pusu Yenilenmeye Devam Ediyor!

0 83

Sezonlardır ekranlara damga vuran Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezonda da kadrosuna güçlü oyuncularla takviyeler yapmaya devam ediyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan diziye ”Ayla Algan” dahil oldu!

Türk dizi tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan Kurtlar Vadisi‘nin devamı olan Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda da en iddialı dizilerden! 12 Yıllık televizyon hayatında reytingleri alt üst eden Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda da izleyicileri ekranlara kilitlemeyi hedefliyor. Oyuncu kadrosunu Sakarya-Fırat, Görüş Günü Kadınları, Hatasız Kul Olmaz ve Mutlu Ol Yeter gibi dizilerden hatırladığımız Ertan Şaban ve Kanal D ekranlarında Haber sunucusu olarak tanıdığımız Defne Samyeli ile güçlendiren diziye yeni oyuncu dahil oldu.

Pana Film‘in yapımcılığını Doğan Ümit Karaca‘nın yönetmenliğini üstlendiği Kurtlar Vadisi Pusu‘ya son olarak O Hayat Benim dizisinde rol alan Ayla Algan dahil oldu. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Ertan Şaban ve Erhan Ufak gibi isimler yer alyor.

Ayla Algan - Kurtlar Vadisi Pusu

Ayla Algan Kimdir?
Kasman ailesinin tek kız çocuğu olarak dünyaya gelen Ayla Algan, 29 Ekim 1937 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Babası Vedat Kasman ve annesi ressam Nevzat Kasman‘dır. Müzik, sinema, tiyatro sanatlarını iç içe yaşayan Algan günümüze kadar pek çok önemli oyunda oynayıp dizi ve filmlerde rol almıştır. Ünlü oyuncu son olarak ”O Hayat Benim” dizisinde rol amıştır, başarılı oyuncunun son filmi ise kahkası bol ”Tut Sözünü” olmuştur.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın