Prison Break Mini Dizisine İki Yeni Oyuncu!

0 111

Geçtiğimiz günlerde efsane dizinin ekranlara geri döneceğini duyurmuştuk. Şimdi de dizinin yeni gelişmeleri ortaya çıkıyor. Eski oyuncu kadrosunu yeniden toplarmaya çalışan Prison Break’e iki yeni oyucu dahil oldu.

Oyuncu kadrosu ve konusuyla unutulmazlar arasına giren Prison Break bıraktığı yerden devam etmeye kararlı gibi görünüyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde yeniden çekileceği kesinleşen ardından da eski oyuncu kadrosunu bir araya getirmeye çalışan diziye yeni oyuncular dahil oluyor. Bittiği yerden bir kaç yıl sonrasını anlatıcak olan Prison Break, efsane kadroyu bir araya getiriyor. Orjinal kadrodan Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies ve Robert Knepper’in yer alacağı açıklanmıştı.

C-Note & Fernando Sucre

Mart ayında çekimlerine başlanacak olan dizi için sevindirici gelişmelerden en yenisi sevilen karakterlerden Fernando Sucre ve C-Note‘un diziye geri dönmesi oldu. Sucre’yi canlandıran Amaury Nolasco ve C-Note’u canlandıran Rockmond Dunbar Prison Break‘in mini dizisinde yer alacağı kesinleşti. Bittiği yerden bir kaç yıl sonrasını ele alacak olan dizinin son bölümünde ölen Michael Scofield bir şekilde diziye dahil edilecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın