Prison Break’in 5. Sezonundan Bilinmesi Gereken 7 Detay

0 4.544

İzleyicilerinin hiç de beklemediği bir şekilde biten Prison Break, 5. sezonuyla yeniden karşımıza çıkacak. 2017’nin başında ekranlara gelecek olan dizi hakkında bilinmesi gereken 7 detayı sizler için bir araya getirdik.

Yayınlandığı dönemde izleyicileri ekranlara kilitleyen Prison Break, hapishaneden kaçış temasını dizi konseptinde en iyi işleyen yapım olarak biliniyor. 2009 senesinde 4. sezonunda gerçekleşen finaliyle kafalarda soru işaretleri bırakan dizi 5. sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Dizinin yayınlanacağı tarih ve ilk fragmanın şerefine sizler için Prison Break dizisinin 5. sezonundan bilinmesi gereken 7 detayı bir araya getirdik.

Hapishane Temalı En İyi Filmler!

Orijinal Kadro 5. Sezonda Bir Arada

Orijinal Kadro 5. Sezonda Bir Arada

Kaçışın daha zorlu olacağı 5. sezonuyla hayranlarının karşısına çıkacak olan Prison Break ile ilgili merak edilen soruların başında eski kadronun yeniden bir araya gelip gelmeyeceği idi. Yapımcılar kafa karıştıran sorulara yanıt vermek için bir basın toplantısı düzenledi ve detayları paylaştı. Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nalasco, Robert Knepper, Rockmound Dunbar, Paul Adelstein gibi isimlerin kadroda yer aldığı duyuruldu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın