The Exorcist Dizisinin Oyuncuları Belli Oldu

0 181

Gelmiş geçmiş en iyi korku filmleri arasında gösterilen The Exorcist’in dizi uyarlamasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Pilot çekimi yapılacak olan dizinin iki oyuncusu ve yönetmeni belli oldu.

William Peter Blatty‘nin yazmış olduğu The Exorcist isimli romandan aynı isimle sinemaya uyarlanan film, günümüze kadar gelmiş geçmiş en iyi korku filmleri arasında gösteriliyor. 1973 senesinde gösterime giren orijinal filmin ardından devam filmleri perdede yer alsada ilk filmin hazzını verememişti. Hem korku tutkunu hem de serinin hayranlarını sevindirecek haber geçtiğimiz haftalarda Fox kanalı tarafından açıklanmıştı. Efsane filmin televizyon uyarlaması için sipariş verilmişti.

Orijinal hikayeye sadık kalarak daha modern bir uyarlamaya kavuşacak olan The Exorcist‘in yeni detayları ortaya çıktı. Jeremy Slater‘ın yaratıcılığını üstlendiği yapımın pilot bölümünü yönetecek isim ve dizinin ana karakterleri olan iki pederin isimleri belli oldu.

Alfonso Herrera - Peder Tomas

PİLOT BÖLÜMÜ RUPERT WYATT YÖNETECEK

Fox kanalı Maymunlar Cehennemi: Başlangıç, The Escapist, Kumarbaz (The Gambler) gibi filmlerin yönetmenliğini üstlenen Rupert Wyatt ile pilot bölümün çekilmesi için anlaştı. Ayrıca dizide Flesh and Bone dizisinden tanıdığımız Ben Daniels (Peder Marcus) ve Sense 8 serisinin kadrosunda yer alan Alfonso Herrera (Peder Tomas) yer alacak. Pilot bölümün beğenilmesi olasılığında Fox kanalı 10 ve ya 13 bölümlük bir sipariş verecek.

Dizinin ne zaman ekranlara geleceği ise henüz açıklanmadı.

Ben Daniels - Peder Marcus

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın