Tinker Bell ve Korsan Peri Oyuncularıyla Röportaj
29/05/2014

Tinker Bell ve Korsan Peri Oyuncularıyla Röportaj


Geçtiğimiz hafta sinema izleyicisiyle buluşan Peggy Holmes'in yönetmenliğini yaptığı, Tinker Bell ve Korsan Peri filminin seslendirmelerini yapan, Christina Hendricks ve Mae Whitman'ın röportajlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Tinker Bell ve Korsan Peri filmini vizyona girdiği ilk üç günde 36 bin 133 sinema seyircisi izledi. Filmin seans bilgilerine buradan göz atabilirsiniz.

Christina Hendricks: Korsan Peri'yi ilk kez izliyoruz ve çok heyecanlıyım. Biliyorsunuz uzun bir süre çalışıldı, uzun bir süreçti. Her şey oldukça görkemliydi ve bu beni çok heyecanlandırıyor. Biliyorsunuz, burası Disney'in evi. Burası çok samimi ve çok tatlı , etrafta peri kanatları takmış ve küçük kılıçlı çocuklar görüyorsunuz. Yılın şu ana kadarki en iyi partisi. Zarina adlı bir koruyucu periyi seslendiriyorum. Başını belaya sokuyor, sonunda bir grup korsanı temizliyor ve peri arkadaşları onunla gurur duyuyorlar. Filmi özel kılan şeyin, Disney'in geçmiş tarihini getirmesi olduğunu düşünüyorum. Örneğin Peter Pan. Burada onunla işbirliği yapıyor ve bu da işi eğlenceli hale getiriyor. Bu (seslendirme), oyunculuğun tamamen farklı bir türü. Hikayeyi çok farklı bir yoldan anlatıyorsunuz ve sadece sesinizi kullanabiliyorsunuz. Bir şeyi yaratmak için uzun süre ifade etmek zorunda kalıyorsunuz. Burada bulunmak beni gururlandırıyor. Aileleri görüyorsunuz, arkadaşlarım da küçük çocuklarıyla buradalar. Disney ailesinin bir parçası olmak ve rüyaların gerçeğe dönüşmesi bana gurur veriyor.

Tinker Bell ve Korsan Peri

Mae Whitman: Çok heyecanlıyım, çünkü bu benim favori filmlerimden biri. Oldukça  maceralı; Peter Pan, korsanlar ve diğerleri oldukça havalı ve burada olmaktan dolayı gerçekten çok heyecanlıyım. Biliyorsunuz, serinin bütün filmlerinin özel olduğunu düşünüyorum, ancak bu biraz daha farklı. İlk olarak grafikler çok güzel, macerayı çok iyi yansıtıyor, örneğin korsan gemileri. Demek istediğim bunları çok fazla görmüyoruz. Yeni karakterlerden bazıları çok havalı ve gerçekten çok ilginç. Seslendirmesi heyecan verici karakterler. Ve kızların eğlenceli,çılgın maceralar ve mücadelerle karşılaştığını biliyorsunuz. Ben de çok fazla aksiyon ve eğlence olduğunu ve bunun da filmin mükemmel olmasına katkıda bulunduğunu düşünüyorum. Biliyorsunuz, Peter Pan benim en sevdiğim Disney filmi ve onu düşündükçe kalp krizi geçirecek gibi oluyorum. Ama bu (Tinker Bell); seslendirmekten onur duyduğum, ikonik bir karakter. Düşününce biraz düz bir karakter, fakat insanlar bu yüzden onunla ilgileniyorlar. Bu karakterin mükemmel olmamasının güzel bir şey olduğunu  düşünüyorum. Yeteneği, hatalarından ders çıkarmak ve gelişmek. Bunun hayranlık verici olduğunu düşünüyorum. İşte bu yüzden insanların ilgisini çekiyor ve böyle bir karaktere hayat vermek gerçekten bir onur.

Paylaş:

SİZ DE YORUM YAPIN