After: Karşılaşma Kitap Yorumu – Anna Todd

0 1.047

After: Karşılaşma kitap özetinden küçük bir alıntı; Tessa Young on sekiz yaşında bir üniversite öğrencisidir; basit bir hayatı, mükemmel notları ve dünya tatlısı bir erkek arkadaşı vardır. Genç kız bütün hayatını gelecek planları üzerine kurmuştur; ta ki dövmeli ve piercingli, serseri Hardin’le tanışıp bu planları altüst olana kadar.

AFTER: KARŞILAŞMA KİTAP YORUMU

Bir Wattpad fenomeni olan Anna Todd’un romantik kurgu hikayesi “After: Karşılaşma” 1 milyardan fazla okura ulaştı. 11 milyon beğeni aldı ve 6 milyon yorum yapıldı.

Toplamda 576 sayfa olan kitap, aslına bakarsınız birazcık klasik bir aşk hikayesi. Ben kitabı okurken sıkıldığımı söyleyemem çünkü yazarın kullandığı dil oldukça akıcı. Fakat yine de neler olacağını tahmin etmekte çok zorlanılacak bir kurgusu olduğu söylenemez,yani pekte süprizlerle dolu bir aşk hikayesi değil.

after kitap yorumları

AFTER: KARŞILAŞMA KİTAP İNCELEMESİ

Yine de ana kahramanların arasında filizlenen aşk ve yaşanılan olaylar, kitabın devamını okuma isteği uyandırıyor. Tessa, hayatı boyunca okulda başarılı olmuş ve uzun süredir beraber olduğu erkek arkadaşı ile mutlu olduğunu düşünmüştür. Ancak Noah kendisinden bir yaş küçük olduğu için Tessa ile birlikte üniversiteye gelememiştir.

Tessa burada serseri görüntülü ama inanılmaz çekici Hardin ile tanışır ve aslında kendinden hiç beklemediği şeyler yapmaya başlar. Hardin’in kendisi için yanlış olduğunu bilse de, ilişkilerinin ilerlemesine engel olamaz.

İyi okumalar

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın