Ekim Ayında Vizyona Girecek Filmler
03/10/2016

Ekim Ayında Vizyona Girecek Filmler

Sonbaharın ilk ayı Eylül'ü geride bıraktık ve Ekim ayında vizyona girecek olan filmlere bir göz atalım dedik. Ekim ayında vizyona girecek olan yerli ve yabancı filmler...


Eylül ayında yerli korku filmi Siccin 3: Cürmü Aşk'tan yeniden çekilen Ben-Hur'a, Tom Hanks'in başrolde olduğu Sully'den Türkiye'nin Yabancı Dilde En İyi Film kategorisinde Oscar'a aday olarak seçtiği Kalandar Soğuğu'na 18'i yerli toplamda 36 film vizyona girdi. Ekim ayının henüz başındayken sizlere bu ayda vizyona girecek olan filmleri hatırlatalım dedik.

Ekim ayında 14'ü yerli olmak üzere toplamda 28 film izleyici karşısına çıkacak. Vine fenomeni Barbaros Dikmen'in filmi Bayram Abi'den yeni süper kahraman filmi Max Steel'e, Serenay Sarıkaya ile Nejat İşler'in başrolde olduğu İkimizin Yerine'den Tom Cruise'un efsane karakteri Jack Reacher'ı canlandırdığı Jack Reacher: Never Go Back'e beklenen filmler vizyona girecek.

Aşağıdaki görsellere tıklayarak, Ekim ayında vizyona girecek olan kaçırmamanız gereken filmlerle birlikte yerli yapımların detaylarına ve fragmanlarına göz atabilirsiniz.

TRENDEKİ KIZ / THE GIRL ON THE TRAIN


Trendeki Kız / The Girl on the Train

DreamWorks stüdyolarının yapımcılığını üstlendiği film Paula Hawkins tarafından yazılan gerilim dozu yüksek The Girl on the Train beyaz perdeye uyarlanıyor. Film, her gün aynı trene binen işsiz ve alkolik Rachel'ın görmemesi gereken şoke edici bir olaya dahil olması ve sonunda hiç ummadığı bir polis araştırmasının odak noktası olmasını anlatıyor. Emily Blunt, Justin Theroux, Haley Bennett, Rebecca Ferguson, Luke Evans gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Tate Taylor oturuyor.

Paylaş:

SİZ DE YORUM YAPIN