2016 Yılının Sinemaya Hücum Ettirecek Filmleri

0 5.678

Bu yıl sinema salonlarını dolduracak filmler izleyiciyle buluşacak. Süper kahramanların çatışacağı, yaşanmış gerçek hikayelerin anlatılacağı, devam filmlerinin geleceği büyük bir yıla girdik. Sizler için 2016 yılında kaçırmamanız gereken filmleri bir araya getirdik.

Leonardo DiCaprio‘nun Oscar’ı kovalayacağı The Revenant, Marvel’ın en çılgın kahramanını izleyeceğimiz Deadpool, hayatını başkanını korumak için adamış Mike Banning’in olduğu London Has Fallen, hayranları olduğumuz süper kahramanların birbirine düştüğü Captain America: Civil War, Donnie Yen ve boks dünyasının efsanesi Mike Tyson‘ı karşı karşıya getiren Ip Man 3 2016 yılında vizyona girecek filmlerden sadece bir kaçı.

Yılın sonuna kadar heyecanı zirvede tutacak olan filmler izleyiciyle buluşmak için söz verdikleri vizyon tarihlerini bekliyor. Birbirinden önemli aktör ve aktrisleri perdede göreceğimiz 2016 yılının en iyi filmlerini sizler için bir araya getirdik. Hazırlamış olduğumuz galeride 2016 yılının merakla beklenen filmlerine ait detaylara göz atabilir yayınlanmış olan fragmanlarını izleyebilirsiniz.

The Revenant

Vizyon Tarihi: 22 Ocak 2016
Hugh Glass adındaki bir kaşifin korkunç bir ayı saldırısının ardından hayatta kalma mücadelesini beyazperdeye taşıyor. Keşfedilmemiş Amerika’nın vahşi bir keşif seferi sırasında efsanevi kaşif Hugh Glass bir ayının saldırısına uğrar ve av ekibi tarafından ölüme terkedilir. Ona en yakın olan John Fitzgerald’in ihaneti ve acı verici kaderiyle yüzleşmek zorunda kalan Glass, hayata tutunduğunda içerisindeki intikam ateşini söndürmek için geri döner.

Money Monster

Money Monster

Vizyon Tarihi: 13 Mayıs 2016
Televizyonda
borsa tüyoları veren Wall Street gurusu olan Lee Gates’in, elindeki tüm
mal varlığını kaybeden bir izleyicisi tarafından tuzağa düşürülmesi ve
sonrasında gelişen gerilim dozu yüksek olayları anlatıyor. Bu yıl
gösterime girecek olan filmlerden olan Money Monster’da George Clooney
rehine Lee Gates, Julia Roberts programın rejisi Patty Fenn ve Jack
O’Connell ise bombacı Kyle Budwell karakterlerine hayat verecekler.
Filmde ayrıca Caitriona Balfe, Dominic West, Giancarlo Esposito, Greta
Lee, Emily Meade gibi isimler yer alıyor.

The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist

Vizyon Tarihi: 10 Haziran 2016
Yaşanmış gerçek olaylara dayanan senaryosuyla korku müptelalarını kendine çeken Korku Seansı’nın ikincisi bu yıl vizyonda. Filmde paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren çiftini ilk filmde de yer alan Patrick Wilson ve Vera Farmiga canlandırıyor. Yaşanmış gerçek bir hikayeyi perdeye taşıyan filmde, Frances O’Connor’da kızı ile unutulmaz deneyimler yaşayan çaresiz bir anne olarak karşımıza çıkacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın