Başrolleri Gerisinde Bırakan En İyi 10 Yardımcı Oyuncu

0 4.974

İzlemiş olduğumuz filmlerin başrolleri ne kadar önemliyse yarımcı oyuncular da bir o kadar önemli. Başrolü tamamlayan nitelikte olan oyuncular kimi zaman başrolü dahi gölgesinde bırakabiliyor. Biz de sizler için başrolleri gölgesinde bırakmayı başaran en iyi 10 yardımcı oyuncuyu bir araya getirdik.

Sinemada iyi bir gişe elde edeceği düşünülen senaryolar için yapımcılar, önemli oyuncular ve kamera arkası ekibini bir araya getirmeye çalışıyor. Filmi yönetecek isim ne kadar önemliyse, başrolde ve yan rollerde yer alacak isimler de o kadar önemli. Bu düşünceye göre kaliteli senaryo ile yönetmen, isim yapmış başrol oyuncusu ile bir araya getiriliyor. Ancak bazı durumlarda adından söz ettirmiş oyuncular bile yan rollerde yer alan isimlerin gölgesinde kalabiliyor. Biz de yardımcı oyunculuklarıyla başrollerin önüne geçmiş 10 oyuncuyu bir araya getirdik. Performansıyla sinemanın en iyi 10 yardımcı oyuncusu.

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

Film: Creed / Creed: Efsanenin Doğuşu

Beyaz perdenin efsanevi karakterlerinden Rocky Balboa… Onu geçtiğimiz yıl vizyona giren Creed filminde yardımcı oyuncu olarak izlemiştik. Ancak tam da yardımcı oyuncu olarak görünmedi gözlere. Apollo Creed’in gayrımeşru ilişkiden olan oğlunun boksör olma yolunda yaşadıklarını anlatan filmde Michael B. Jordan’ın önüne geçerek onu gölgesinde bırakmış oldu.

Cevap bırakın