Christian Bale’in En İyi 10 Filmi

0 6.132

En iyi Christian Bale filmleri listesi. Christian Bale’in en iyi 10 filmi listesi. Christian Bale hangi filmlerde rol aldı? Christian Bale’in en iyi filmleri hangileri? Christian Bale filmleri ve karakterleri hakkında detaylar..
Oscar’lı yıldız oyuncu Christian Bale, rol aldığı filmlerde başarılı oyunculuğu ve değişimleriyle hep bir adım öne çıkmayı başarmıştır. Hatta sinema sektöründeki oyunculuğunun yanı sıra çabuk kilo alıp vermesiyle de adından sıkça söz ettiriyor.

Christian Bale’in En İyi Filmleri

Rol alacağı filmlerdeki karaktere bürünebilmek için farklı kilolarda ve tanınmayacak şekilde sinemaseverlerin karşısına çıkan Bale, The Machinist filminden 6 ay sonra Batman Begins adlı filmde Bruce Wayne karakterini canlandırmış 30 kg kadar ağırlığını arttırmayı başarmıştır.

Son olarak Exodus: Tanrılar ve Krallar filminde rol alan Christian Bale’in en iyi 10 filmi listemizde;

Batman Begins – Batman Başlıyor 2005

Batman Begins - Batman Başlıyor 2005

Eğitmeniyle birlikte yaptığı antrenmanlardan sonra Batman, suçla dolmuş ve tamamen yozlaşmış olan Gotham şehrini kurtarmak için mücadeleye başlar.

American Hustle – Düzenbaz 2013

American Hustle - Düzenbaz 2013

Dolandırıcı Melvin Weinberg FBI ajanı Jimmy Boyle tarafından yakalanınca onlar için muhbirlik yapmayı kabul eder. Melvin ve FBI departmanını yöneten beyinler başka dolandırıcıları yakalamak için birlikte Arap Şeyhi’nin yönettiği Atlantic City’de düzenlenecek yüksek profilli kumarbazların katılacağı zekice bir oyun kurarlar. Bu oyunu kurarken yalanlar artar ve işe daha fazla suçlu dahil olmaya başladıkça Melvin kime güveneceğini bilemez hale gelir ve en kötüsü FBI Melvin tarafından oyuna getirildiğini düşünmeye başlar. New York’un tehlikeli bölgelerinde geçen inanılmaz komik ve inanılmayacak gerçek bir operasyonun hikâyesi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın