Sinemanın En Arıza Oyuncuları

0 3.649

Filmlerini keyifle izlediğimiz oyuncular her an sakin ve sorunsuz olamıyor. Kimi oyuncular kaprisleriyle ve tavırlarıyla yönetmeninden yapımcısına hatta set çalışanlarını bile delirtebiliyor. Sizler için film setlerinin en çekilmez sorunlu oyuncularını bir araya getirdik.

İzlemiş olduğumuz filmlerin kamera arkasını ister istemez merak ediyoruz. Nasıl çekildi?, Sette sorunlar yaşandı mı?, Çekimler nerede gerçekleştirildi? gibi soruları soru sormaktan kendimizi edemiyoruz. Kamera arkasından görüntüler yayınlayan filmler sinema tutkunlarının merakını bir nebze giderirken, sette yaşananları tüm gerçekliğiyle göstermiyor. Çekimler sırasında bazı oyuncuların istekleri, kaprisleri, tavırları yönetmen ve yapımcılar başta olmak üzere set çalışanlarını sinir küpüne çeviriyor. Biz de hal ve hareketleriyle insanları çıldırtan, kimsenin çalışmak istemediği sorunlu oyuncuları bir araya getirdik.

Christian Bale

Christian Bale

Batman serisinde canlandırdığı Bruce Wayne karakteriyle efsaneleşen Christian Bale, yakın tarihte Düzenbaz (American Hustle), Knight of Cups, Büyük Açık (The Big Short) gibi filmlerle karşımıza çıktı. Bale’in listede yer almasının sebebi ise “Diva” hareketleriyle tüm set çalışanlarını illalah ettiriyormuş.

Cevap bırakın