Sinemanın En Arıza Oyuncuları

0 3.637

Gene Hackman

Gene Hackman

Kariyeri boyunca 100’e yakın yapımda yer alan usta oyuncu sette tam anlamıyla problemli bir insana dönüşüyormuş. The Royal Tenenbaums filminde Royal Tenenbaum rolünü canlandıran usta oyuncu yönetmen Wes Anderson’u çıldırtacak dereceye getirmiş. Anderson ile Hackman sette gün aşırı “Bu işler böyle yürümüyor ama ayıp ediyorsun!” mivalinde saatler süren muhabbetler yapıyormuş.

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

Beyaz perdenin sorunlu kadın oyucularından sadece biri Lindsay Lohan. Hatta Hollywood’ta “Problemli kadın” olarak nam salmış. FX kanalında yayınlanan Anger Management dizisi çekimlerinde herkes rolünü çalışırken Lindsay Lohan, bir anda karavandan çıkıp “Ben sevgilimin konserine” gidiyorum diyerek setten ayrılmış. Tüm ekip onu durdurmaya çalışsa da nafile.

Marlon Brando

Marlon Brando

Sinemanın en tanınmış isimleri arasında yer alan Brando da sette sorun çıkaran isimler arasında. Efsane aktör Komplo filmi çekimleri sırasında yönetmen Frank Oz’a ilişki teklifine bulunmuş! Usta oyuncu bununla da yetinmeyerek masa arkasında olduğu sahnelerde pantolonunun alerji yaptığı gerekçesiyle sette iç çamaşırıyla dolaşıyormuş. Hatta kadroda yer alan Robert DeNiro, Brando’dan her an kaçarak rahatsızlığını göstermeye çalışıyormuş.

Cevap bırakın