2014’te En Çok Bu Filmler Arandı!

0 1.083

2014 yılında en çok hangi filmler arandı? 2014 yılının en çok aranan filmleri hangisi? 2014 yılında en çok hangi filmler izlendi? 2014 yılında en çok hangi film fragmanı izlendi? 2014 yılının en çok arananları hakkında detaylar..
2014 yılının sonuna günlerine yaklaşırken, bu yıla damgasını vuranlarla ilgili seçkiler sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Dünyanın en büyük arama motoru Google da, verilerine dayanarak en çok arananları yayınlamaya başladı.

Google’a göre sinema izleyicisi 2014 yılında en çok David Fincher imzalı Gone Girl / Kayıp Kız filmini aramış. Yapım aşamasında, vizyona girmeden önce ve izleyiciyle buluşmasından sonra çok konuşulan film gerilim dolu bir intikam planını konu alıyor. Başrollerini  Ben Affleck, Rosamund Pike ve Neil Patrick Harris‘in paylaştığı film Oscar ödüllerinin en güçlü adayları arasında yer alıyor.

Veronica Roth
‘un çok satanlar listesinden inmeyen Divergent (2011), Insurgent (2012) ve Allegiant (2013) üçlemesinden beyazperdeye uyarlanan Uyumsuz Google’ın verilerine göre ikinci sırada yer alıyor. Filmin başrollerini Shailene Woodley ile Theo James gibi oyuncular paylaşıyor.

2014 yılında en çok aranan üçüncü film ise Açlık Oyunları serisinin son filmi Alaycı Kuş Bölüm 1 oldu. Jennifer Lawrance‘ın başrolünü üstlendiği film, sinemaseverlerle buluştuğu ilk hafta gişe listelerinin zirvesine oturmuştu.

İzleyiciye görsel bir şölen sunan, Angelina Jolie‘nin başrolünü üstlendiği Malefiz listenin dördüncü sırasında yer aldı. 3 boyut teknolojisiyle çekilen film ülkemizde ve dünyada ilgiyle karşılanmıştı.

2014 yılının en çok aranan filmlerinin beşinci sırasında; Luc Besson imzalı Lucy filminin fragmanı yer aldı. Oscar ödüllü Morgan Freeman ve Scarlett Johnson‘ın başrollerini paylaştığı film sinema izleyicisine bol aksiyon vadediyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın