The Predator Filminden İlk Türkçe Altyazılı Fragman

0 1.324

John McTiernan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu 1987 yılında başlayan aksiyon bilim-kurgu harmanlaması Predator (Av) serisi; 1990 yılında Predator 2 adı Stephen Hopkins yönetmenliğinde, üçüncü film Predators adıyla 2010 yılında Nimród Antal yönetmenliğinde izleyici karşısına çıktı. Predator hatta 2004 (Avp: Alien vs. Predator), 2007 (Aliens vs. Predator: Requiem) ve 2015 (Avp Redemption) filmleri ile görünmüştü. Predator 4 filmi ise Shane Black yönetmenliğinde bu yıl izleyici karşısına çıkacak.

The Predator Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Arnold Schwarzenegger ile başlayan efsanevi serin yeni filmi The Predator ülkemiz sinema salonlarında 14 Eylül 2018 tarihinde sinema salonlarında olacak. Predator 4 filmi olarak anılan yapım 1987 yılında vizyona giren ilk film gibi R(+18) sınıflandırması ile izleyici karşısında olacak.

The Predator 2018 izle

The Predator Filmi Kadrosu

Cehennem Silahı (Lethal Weapon), İyi Adamlar (The Nice Guys) ve Iron Man 3 gibi filmleri çeken Shane Black‘in yönetmen koltuğunda oturduğu filmde beklenildiği gibi Arnold Schwarzenegger yer almayacak. İlk filmin ruhunu taşıyacak olan filmde Olivia Munn, Trevante Rhodes, Keegan-Michael Key ve Jacob Tremblay gibi isimler yer alıyor. Senaryo Fred Dekker ile yönetmenliği üstlenen Black’in üstlendiği filmin yapımcısı ise Joel Silver.

Predator 4’ün daha önce yayınlanan afişindeki motto ile yazımızı tamamlayalım. “Geldiğini asla fark edemeyeceksiniz”

2018 predator izle

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın