Amazon Kadını Wonder Woman’dan Bir Fragman Daha

0 3.830

İlk kez Batman v Superman: Dawn of Justice filminde görünen Wonder Woman kendi hikayesinin anlatılacağı filme kavuşuyor. İlk fragmanı Comic Con etkinliğinde ortaya çıkan filmin yeni fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

İlk fragmanını San Diego Comic-Con etkinliğinde izlediğimiz Wonder Woman filminin yeni detayları paylaşılıyor. Patty Jenkis‘in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin ilk fragmanının ardından daha kısa versiyonu yayınlandı. Senaryosu Allan Heinberg tarafından yazılan filmde Gal Gadot ve Chris Pine başrolleri üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Danny Huston, David Thewlis, Ewen Bremmner, Said Taghmaoui, Elena Anaya, Lucy Davis ve Connie Nielsen gibi isimler de yer alıyor.

Wonder Woman Filminin Konusu

Wonder Woman olarak önümüzdeki yaz tüm dünyadaki sinema salonlarını dolduracak. Çizgi roman okurlarının da bildiği gibi Wonder Woman olmadan önce Diana isminde bir Amazon prensesiydi ve yenilmez bir savaşçı olmak için eğitim gördü. Korunaklı bir cennet adasında büyüdü ve bir gün bir Amerikan pilotu adanın kıyılarında bir kaza yaptıktan sonra dış dünya ile ilk ve en büyük çatışması başlamış oldu. Diana evini terk ederek kıyılarına kadar gelen bu tehdidi engellemek için yola çıktı. Tüm savaşları durdurmak için başladığı bu savaşta diğerleriyle birlikte hareket ederek bütün tehlikelere göğüs germeye başladı. Bir yandan da sahip olduğu diğer güçleri de keşfedecekti. Ve tabii ki de onu bekleyen asıl kaderini…

wonder woman filmi

Wonder Woman Amazon Kadınıydı Barbie Bebek Oldu

İlk fragmanıyla son dönemin en çok merak edilen yapımlarından biri olan Wonder Woman filminin başrolü Gal Gadot, erkek egemen süper kahraman dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Sevilen oyuncuya franchise teklifler gelmeye başladı. Barbie bebeklerle en tanınmış markalar arasına giren Mattel, Wonder Woman temalı bebeklerin üretimi için kolları sıvadı. Üretilen prototip ilk olarak 2016 Comic-Con etkinliğinde tanıtıldı. Gal Gadot ise kısa süre önce Twitter hesabı üzerinden paylaştığı Barbie Wonder Woman görseline “kesinlikle sıradışı” yorumunda bulundu.

Wonder Woman filmi 23 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek.

Barbie Wonder Woman
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın