Başa Dönüyoruz! Annabelle 2’den Yeni Fragman Yayınlandı

0 123

Korku Seansı filminin spin-off projesi olarak vizyona giren Annabelle, ikinci filmiyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Warner Bros. Pictures gelecek yıl vizyona girmesini beklediğimiz Annabelle 2 filminin fragmanını yayınladı.

Yaşanmış gerçek hikayesiyle korku tutkunlarının ilgisini çeken Korku Seansı’nın spin-off projesi Annabelle‘nin devam filmi vizyona girmeye hazırlanıyor. 2014 yılında izleyici karşısına çıkan lanetli bebek Annabelle’nin hikayesini perdeye taşıyan devam filmi bu kez bizleri hikayenin en başına götürüyor. Warner Bros. Pictures, bizlere lanetin nasıl başladığını anlatacak olan Annabelle 2’nin ilk fragmanını paylaştı.

Annabelle 2 Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Yapımcılığını James Wan‘ın üstlendiği filmin hikayesi, ilk Annabelle filminden ayrı bir şekilde işliyor. Miranda Otto ve Stephanie Sigman‘ın başrollerinde olduğu devam filminde bir oyuncak yapıcısı ve eşi, kızlarını trajik bir şekilde kaybetmiştir. Yaşanan olayların yirmi yıl sonrasında kapanan bir yetimhaneden bir rahibe ve birkaç kızı evlerine almaya karar verirler. Oyuncakçının severek yaptığı Annabelle ise gözlerini çocukların üzerine diker ve sığındıkları barınağı bir korku fırtınasına çevirir.

Annabelle 2 - 2017

Annabelle 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Şeytanı oyuncak bebek Annabelle’nin başlangıç hikayesine ışık tutacak olan devam filmi Annabelle 2, 19 Mayıs 2017 tarihinde vizyona girecek. Gary Dauberman‘ın senaryosunu kaleme aldığı yapımın yönetmenliğini Korku Seansı’nın görüntü yönetmenliğini üstlenmiş isim David F. Sandberg üstleniyor.

Bunu da okuyun: 2017 Yılının Beklenen Filmleri

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın