James Wan’ın Yapımcılığını Üstlendiği Lights Out Filminden Ürkütücü Fragman

0 986

Korku tutkunlarının dikkatini çekecek bir James Wan yapımı film geliyor; Lights Out! Vizyona girmesine kısa bir süre kalan filmin ikinci resmi fragmanı yayınlandı.

James Wan ismini duyduğumuzda kaliteli korku filmleriyle karşılaşacağımızı artık çok net bir şekilde anlıyoruz. Kamera arkasına geçtiği Ruhlar Bölgesi (Insidious) ve Korku Seansı (The Conjuring) filmleriyle bu alandaki rüştünü ispatlayan yönetmen bu kez yapımcı kimliğiyle Lights Out projesinde yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise kısa korku filmleriyle adını duyuran David F. Sandberg oturuyor. 2013 yılında Lights Out’ın kısa filmini çeken yetenekli yönetmen James Wan ile birlikte filmi uzun metraj halde izleyici karşısına çıkarıyorlar.

Işıklar Sönünce filmi

Lights Out Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

2013 yılında 2 dakika 40 saniyelik kısa filmle izleyicilerin karşısına çıkan Lights Out hikayesi bu yıl uzun metrajlı geliyor. Vizyon tarihi yaklaşan filmin ikinci fragmanı da izleyicilere korku dolu anlat yaşatıyor. Ailesinden yıllar önce ayrılan Rebecca’nın hikayesini anlatıyor. Rebecca daha önce annesi ile birlikte yaşadığı evde annesine bağlı, esrarengiz doğaüstü olaylarla karşılaşır. Yaşanan travmalarla ailesiyle geçinemeyen Rebecca, olayları atlatmanın huzurunu yaşarken küçük kardeşinin aynı olaylardan ve varlıktan bahsettiğini öğrenir. Küçük kardeşini korkumak için geri dönen Rebecca, bu korku ve vahşeti engelleyebilecek tek kişidir.

Yönetmenin çektiği kısa fimi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Işıklar Sönünce Filmi 22 Temmuz 2016 Tarihinde Vizyona Girecek

Ülkemiz sinema salonlarında Işıklar Sönünce ismiyle gösterime girecek olan filmde; Sıcak Kalpler, Ben Dört Numara, Sihirbazın Çırağı, Gerçek Masallar gibi filmlerde izleyici karşısına çıkan Teresa Palmer, Rebecca karakterine hayat veriyor. Küçük kardeşi rolünde Martin’i Gabriel Bateman‘ın canlandırdığı filmde Alexander DiPersia, Billy Burke, Maria Bello gibi isimler yer alıyor. Warner Bros dağıtımıyla sinema salonlarına uğrayacak olan film 22 Temmuz’da vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın