Büyüleyici Kadrosuyla Colleteral Beauty’den Türkçe Fragman

0 47

The Devil Wears Prada filmininin yönetmen koltuğunda oturan David Frankel imzalı Collateral Beauty (Gizli Güzellik) ilk Türkçe altyazılı fragmanıyla karşınızda. Modern Şahane Hayat (It’s a Wonderfull Life) anlatısı olan Collaretal Beauty aynı zamanda oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.


Will Smith
(Suicide Squad, Concussion), Kate Winslet (Steve Jobs, Triple 9), Edward Norton (Birdman, Grand Budapest Hotel), Helen Mirren (Woman in Gold, Eye in the Sky), Keira Knightly (The Imitation Game, Everest), Michael Pena (Ant-Man, The Martian), Naomie Harris (Spectre, Southpaw) gibi Hollywood’un önemli oyuncularını bir araya getiren Gizli Güzellik (Collateral Beauty) filminin ilk Türkçe altyazılı fragmanı servis edildi. Kuşkusuz oyuncu kadrosu ve konusuyla 2016 yılının en çok dikkat çeken yapımlarından biri olan Collateral Beauty, 1946 senesinde yayınlandığı günden beri bir çok ailenin yılbaşı ritüeli haline gelen Şahane Hayat (It’s A Wonderful Life) filminin modern versiyonu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Collateral Beauty (Gizli Güzellik)

Collateral Beauty Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Anne Hathaway ve Meryl Streep’in efsaneleştiği film Şeytan Marka Giyer (The Devil Wears Prada)’in yönetmen koltuğunda oturan isim David Frankel tarafından çekilen Collateral Beauty, Amerika’da 16 Aralık ülkemiz sinema salonlarıda ise 23 Aralık 2016 tarihinde izleyici karşısına çıkacak. Senaryosu Allan Loeb tarafından kaleme alınan film, New York’ta yaşayan ve iş hayatında başarılı olan Howard’ın acı kaybından sonra hayattan kopması etrafında şekilleniyor. Yaşadığı acıyla Zaman, Sevgi ve Ölüm’e yazdığı mektupların karşılık bulmasıyla farklı bir yöne evriliyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın