Büyülü Çağın Yeni Kahramanı: Newt Scamander

0 1.167

Sinema tutkunlarını yeniden Harry Potter’ın sihirli dünyasına davet eden Fantastik Canavarlar Nelerdir? Nerede Bulunurlar? filminin yeni Türkçe altyazılı videosu yayınlandı. Kitapların yazarı J.K. Rowling ve başrolde yer alan Eddie Redmayne filmle ilgili detayları paylaşıyor.

Yayınlanan kamera arkası videoları ve fragmanlarıyla izleyicilerde heyecan yaratmaya devam eden Fantastik Canavarlar Nelerdir? Nerede Bulunurlar? filminden, kitabın yazarı J.K. Rowling ve başrolde yer alan Eddie Redmayne‘ın filmle ilgili detayları paylaştığı Türkçe altyazılı video yayınlandı. İzlenme rekorları kıran Harry Potter serisinin spin-offu olarak izleyiciyle buluşacak olan film fantastik dünyada yeni maceranın kapılarını aralıyor.

Newt Scamander: Yeni Büyü Çağının Yeni Kahramanı

Filmin yayınlanan videosunda Harry Potter ve Fantastic Beasts and Where to Find Them kitaplarının yazarı J. K. Rowling ve Oscar Ödüllü oyuncu Eddie Redmayne, Newt Scamander karakterini tanıtıyor. Rowling, “Kitapta yer alan kahramanların hep farklı görüldüklerini ve ötekileştirildiklerini dile getirirken filmin özünde de bunların olduğunu savunuyor. Kitabın Harry Potter’ın okuldaki ders kitabı olduğunu ve Potter’ın yazıldığı sırada Newt Scamander’la bayağı ilgilendiğini söylüyor.”  Redmayne ise, “Newt Scamander karakterinin kendini insanların yanında değil de, yaratıkların yanında daha iyi hissettiğini dile getiriyor.

Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastik Canavarlar Nelerdir? Nerede Bulunurlar? Filminin Oyuncu Kadrosu

Çekmiş olduğu Harry Potter filmleriyle fantastik dünyayla tanışık olan David Yates‘in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosu, kitabın da yazarı J.K. Rowling tarafından yazılıyor. Yapımcıları arasında David Heyman, J. K. Rowling, Steve Kloves ve Lionel Wigram gibi isimlerin yer aldığı Fantastik Canavarlar Nelerdir? Nerede Bulunurlar?‘da; Danimarkalı Kız filmiyle Oscar’a uzanan Eddie Redmayne başrolü üstleniyor. Filmde ona; Jon Voight, Gemma Chan, Carmen Ejogo, Katherine Waterston, Jenn Murray, Ezra Miller, Colin Farrell, Dan Fogler ve Samantha Morton gibi isimler eşilik ediyor.

Sihirli yaratık kaşifi Newt Scamander‘ın hikayesinin anlatılacağı film, 18 Kasım 2016 tarihinde sinema salonlarındaki yerini alacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın