Johnny Depp Fantastik Canavarlar 2 Filminin Kadrosuna Dahil Oldu

0 134

Bu yıl vizyona girecek olan Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filminin devam filmi için heyecan yaratan iddia geldi. Johnny Depp, Fantastic Beasts and Where to Find Them 2 filminin kadrosuna katıldı!

Şimdiye kadar ortaya çıkan görseller ve fragmanlarıyla dikkatleri üzerine çeken fantastik film Fantastic Beasts and Where to Find Them heyecan yaratan bir haberle karşımızda. Sinema tutkunlarını beş yıllık aranın ardından Harry Potter evrenine götürecek olan yan kitabın adaptasyonu vizyona girmeden devam filminden haber geldi. Deadline‘ın haberine göre; Johnny Depp, Fantastic Beasts and Where to Find Them filminin kadrosuna katıldı.

Johnny Depp

Johnny Depp Fantastic Beasts 2 Filminin Kadrosuna Dahil Oldu

Makas Eller filminde Edward Scissorhands, Alis Harikalar Diyarında filminde Mad Hatter, Karayip Korsanları serisinde Kaptan Jack  Sparrow gibi fantastik karakterleri canlandıran Johnny Depp tarafından henüz resmi bir açıklama gelmemesine rağmen bu haber sinemaseverleri heyecanlandırdı. Daha önceki canlandırdığı fantastik karakterleri göz önüne getirirsek Depp’in Fantastic Beasts and Where to  Find Them 2‘ye ayrı bir hava katacağı şimdiden belli.

Johnny Depp

Fantastic Beasts and Where to Find Them Filminin Konusu

İmza attığı Harry Potter filmleriyle fantastik dünyaya yabancı olmayan David Yates‘in kamera arkasına geçtiği Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?‘ın resmi sinopsisi:

Newt Scamander bilinmeyen bir nedenden dolayı yıpranmış bavuluyla birlikte New York’a gelir. Yanında taşıdığı bavul göründüğünden çok, çok daha büyük olan büyülü bir eşyadır. Bavul Newt’ın dünyanın her tarafına yaptığı yolculuklardan bulduğu nadir ve nesli tükenmekte olan sihirli yaratıklara ev sahipliği yapmaktadır. Amerikan büyü topluluğunun Muggle’lardan saklandıklarının farkına varır ve burada büyücülerin ortaya çıkma tehlikesinin, İngiltere’den daha büyük sorun yarattığını anlar. Fantastik Canavarlar; eşsiz yeteneklere sahip İngiliz büyücünün Amerika’ya yaptığı yolculukta, kesinlikle çok tehlikeli olan bazı yaratıkların bavuldan dışarı çıktığında ne olacağının hikayesidir.

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmi 18 Kasım 2016 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın