Çalgı Çengi 2 Filminin İlk Detayları ve Posteri Yayınlandı

0 232

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in Çalgı Çengi filmiyle isimlerini duyurmalarının ardındanİşler Güçler dizisiyle başlattıkları komedi serüvenine bir yenisi daha ekleniyor. Çalgı Çengi 2 filmi geliyor!

2011 yılında vizyona giren ve 59 bin izleyici tarafından seyredilen Çalgı Çengi ile isimlerini duyuran Ahmet Kural ve Murat Cemcir komedi serüvenine devam ediyor. Selçuk Aydemir‘in yazıp yönettiği İşler Güçler dizisi ile başlayan yolculuk sırasıyla Düğün Dernek ve Düğün Dernek 2 ile devam etmiş ve büyük başarılara imza atmışlardı. İzleyiciye keyifli dakikalar yaşatmayı amaçlayan Aydemir, Kural ve Cemcir üçlüsü yeniden bir araya gelerek altı yıl aranın ardından Çalgı Çengi’nin devamı çekmeye hazırlanıyor.

“Çalgı Çengi İkimiz” Filmi Ocak 2017’de Vizyona Girecek

Selçuk Aydemir‘in yeniden senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstleneceği film Çalgı Çengi İkimiz, Salih ve Gürkan’ın yepyeni hikayesini perdeye taşıyacak. Her dakikası macera olan ikilinin hikayesinin çekimlerine Temmuz ayında başlanacak ve film Ocak 2017 tarihinde vizyona girecek. Filmde başrolü üstlenecek olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir‘in yanı sıra İşler Güçler dizisinin yıldızları ile birlikte Bora Akkaş ve Cahit Gök de yer alacak.

Çalgı Çengi’nin Altı Yıl Sonrasını Anlatıyor

TR 40 33 Production adlı yapım şirketi çatısı altında çekilecek olan Çalgı Çengi İkimiz, Gürkan ve Salih’in kahkaha dolu yeni maceralarına odaklanacak. Altı yıl önce bulaştıkları mafya tarafından resmi düğün şarkıcılığı görevi icra ettirilen Salih ve Gürkan’ın tehlike ve eğlence dolu maceraları devam ediyor. ‘Çalgı Çengi İkimiz’ de sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a bunu gerçekleştirmeleri için tek bir şart sunulur. Gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmaları emredilen ikilinin başına hiç beklenmedik ve birbirinden ilginç olaylar gelecektir.

Çalgı Çengi İkimiz
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın