Gürkan ve Salih Döndü! Çalgı Çengi İkimiz’den İlk Fragman

0 82

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin uzun bir aranın ardından Çalgı Çengi filmindeki karakterlerine geri döndükleri devam filmi Çalgı Çengi İkimiz’in ilk fragmanı yayınlandı.

Gürkan ile Salih bu ikiliyi 2011 senesinde vizyona giren Çalgı Çengi filmiyle tanımıştık. Ahmet Kural ve Murat Cemcir tarafından canlandırılan karakterler beğenilmiş aynı zamanda ikilinin adını da duyurmuştu. Filmin yönetmenliğini üstlenen Selçuk Aydemir ve Ahmet Kural ile Murat Cemcir ikilisi sonrasında İşler Güçler, Kardeş Payı gibi dizilere ardından iki Düğün Dernek filmine imza atmıştı. Yeni projeleri beklenen ekipten Çalgı Çengi 2‘yi  “Bir iki düğün dernek işimiz vardı, anca bitti. Biter bitmez geldik..” sloganıyla duyurmuştu. Geçtiğimiz aylarda paylaşılan poster ve tanıtım fragmanının ardından Çalgı Çengi İkimiz filmi ilk fragmanına da kavuşmuş oldu.

Çalgı Çengi İkimiz

Çalgı Çengi İkimiz Ne Zaman Çıkacak?

Selçuk Aydemir‘in yazıp yönettiği yeni bir komedi filmi olan Çalgı Çengi İkimiz, 6 Ocak 2017 tarihinde vizyona girecek. Gürkan ve Salih’in maceralarına odaklanacak olan ikinci filmde Ahmet Kural, Murat Cemcir‘e, Tuna Orhan, Cahit Gök, Payı’nın Sezai’si Ayhan Taş, usta oyuncu Rasim Öztekin, Nur Erkul, Ayşe Kökçü, Ahmet Gülhan, Şinasi Yurtsever, Burak Satıbol gibi isimler eşlik ediyor.

Çalgı Çengi İkimiz Filminin Konusu

TR 40 33 Production adlı yapım şirketi çatısı altında çekilen devam filmi, altı yıl önce bulaştıkları mafya tarafından resmi düğün şarkıcılığı görevi icra ettirilen Salih ve Gürkan’ın tehlike ve eğlence dolu maceraları devam ediyor. ‘Çalgı Çengi İkimiz’ de sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a bunu gerçekleştirmeleri için tek bir şart sunulur. Gittikleri düğündeki nikah memurunu kaçırmaları emredilen ikilinin başına hiç beklenmedik ve birbirinden ilginç olaylar gelecektir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın