Çekileceği Açıklanan Harley Quinn Filminin İsmi Belli Oldu

0 106

DC evreninin anti-kahramanlarından olan Harley Quinn, Suicide Squad filminde karşımıza çıkmıştı şimdi de kendine has filmi geliyor. Christina Hodson’ın senaryosunu yazdığı filmin ismi belli oldu.

Solo süper kahraman uyarlamalarının ezici üstünlüğü erkek karakterlerde, kadın kahramanların adaptasyonları neredeyse yok denecek kadar az. Warner Bros. eşitliği yakalamaya kararlı olacak ki Batman v Superman: Dawn of Justice filminde görünen Wonder Woman‘ın kendine has filminin çekileceğini duyurmuştu. Ardından Margot Robbie’nin Suicide Squad filminde hayat verdiği Harley Quinn’in uyarlamasının çekileceği ortaya çıkmıştı. DC Films ve Warner Bros. ortaklığında çekilmesi planlanan Harley Quinn filminin ilk detayları ortaya çıktı.

Harley Quinn

Harley Quinn Filminin İsmi Belli Oldu

Suicide Squad filminde yer alan tüm karakterlerin bir adım önüne geçerek izleyicilerin gönlünü çalan hatta Joker‘den bile öne çıkarak beğeni toplayan Harley Quinn‘in kendine has filmi, Harley Quinn and the Birds of Prey ismiyle vizyona gireceği duyuruldu. Filmle ilgili paylaşılan detay bununla sınırlı kalmadı ve filmin senaryosunu yazacak olan isim de açıklandı. Naomi Watts’ın başrolü üstlendiği Shut In ve Transformers spin-off’u Bumblebee’nin senaryolarını yazan Christina Hodson‘ın imzasını taşıyacağı duyuruldu.

Harley Quinn

Harley Quinn Filminde Hangi Karakterler Yer Alacak?

Deadpool gibi dördüncü duvarı kıran ve hikayeleri alaycı şekilde ele alan karakterin kendine has filmi Harley Quinn and the Birds of Prey‘de Batgirl, Birds of Prey, Black Canary ve Huntress gibi kadın karakterlerin yer alacağı konuşulanlar arasında.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın