DC Kahramanı Harley Quinn’in Filmi Geliyor!

0 273

Süper kahramanların bir arada olduğu filmlerin yanı sıra, kahramanların kendine has hikayelerinin anlatıldığı filmler de fazlasıyla dikkat çekiyor. DC’nin sevilen süper kahramanı Harley Quinn’de kendine has filme kavuşan karakterler arasına katılıyor.

Iron Man, Hulk, Batman, Thor, Captain America gibi farklı evrenlere ait süper kahramanların kendine has hikayelerinin anlatıldığı filmleri izledik ve bazıları devam filmleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Çizgi romanlardan beyaz perdeye uyarlanan filmlerde erkek karakterlerin çoğunluğu göze çarpıyor. Öyle ki Warner Bros., Wonder Woman ile ilk defa bir kadın süper kahramanın kendine has filmini sinemaya taşıyacağını açıklamıştı. Ortaya atılan haberlere göre Warner Bros. Harley Quinn‘e ait bir film çekmeye hazırlanıyor.

Harley Quinn - Suicide Squad

Kadın Karakterlerin Olduğu Harley Quinn Filmi Geliyor!

Şimdiye kadar yayınlanan Suicide Squad (İntihar Timi) fragmanlarında yer alan karakterlerden hatta Joker‘den bile öne çıkarak herkesin gönlünü çalan Harley Quinn kendine has filme kavuşma yolunda. Quinn’in bu kadar beğenilmesi Warner Bros.’u harekete geçirmiş ve The Hollywood Reporter’a göre; Batgirl, Birds of Prey ve Harley Quinn gibi kadın karakterlerin olduğu film çekmek için DC ile çalışmalara başlamış. Sızan haberler Warner Bros. tarafından onay almamasına rağmen THR, çekilmesi planlanan filmin senaryosunu kadın senariste emanet etmiş.

Harley Quinn - Suicide Squad

Harley Quinn Oyuncakları Satışları Patladı

DC evreninin aykırı kahramanlarından olan Harley Quinn, Wonder Woman kadar derin bir hikayeye sahip olmasa da Suicide Squad fragmanlarındaki ilgi, oyuncak satışları ve çizgi romanlar iile amazonlu kahramanı sollamış durumda. Harley Quinn‘in bu denli sevilmesinin nedenlerinden biri de Deadpool gibi dördüncü duvarı kırma ve hikayeleri alaycı şekilde ele alması gösterilebilir. Tabii ki Margot Robbie‘nin güzelliği ve çekiciliğini de işin içerisinde dahil etmek gerek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın