Cem Yılmaz Açıkladı G.O.R.A 2 Filmi Geliyor!

0 42

Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı komedi soslu bilim-kurgu filmi G.O.R.A’nın devamı geliyor. Yılmaz resmi YouTube hesabında, G.O.R.A. 2’nin ekileceğini duyurdu.

Ömer Faruk Sorak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu kadrosunda Cem Yılmaz, Şafak Sezer, Engin Günaydın, Erdal Tosun, Rasim Öztekin, Vural Çelik, Naz Elmas gibi isimlerin yer aldığı G.O.R.A.‘nın devam halkasını senaryoyu da yazan  Cem Yılmaz tarafından müjdelendi. 2014 yılında vizyona girip toplamda 4 milyon izleyici tarafından seyredilen filmin devam halkası G.O.R.A. 2’nin detayları paylaşıldı.

G.O.R.A. 2 Filmi Geliyor

Cem Yılmaz resmi YouTube hesabının takipçi sayısının iki milyona yaklaşması şerefine bir teşekkür videosu yayınladı. Ağabeyi Can Yılmaz’ın da katıldığı teşekkür konuşmasında yeni film projesi hakkında açıklama da geldi. Cem Yılmaz G.O.R.A. 2 filmi hakkında şunları söyledi:

“Şimdi tezgahımızda G.O.R.A.’nın devam projesi var. Amacımız G.O.R.A.’daki Arif karakteri ve Robot 216’yı bir macera içerisine sokmak. Temmuz ve Ağustos aylarında Zafer Ağabey ve Ozan’la çekip ilkbahara çıkaracağız filmi.” dedi.

Gora 2 filmi ne zaman vizyona girecek? Gora 2 filminin konusu ne olacak? Gora 2 filminde hangi oyuncular yer alacak gibi sorular gelecek günlerde kesinlik kazanacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın