Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi: Deli Aşk

0 145

Kaman kardeşler iş başında Cem Yılmaz’ın başrolde yer alacağı Deli Aşk filminin senaryo görüntüsünün paylaşılmasının ardından filmin çekimlerinin başlanacağının müjdesi verildi.

Son yıllarda Pek Yakında, Son Umut, Ali Baba ve Yedi Cüceler ve İftarlık Gazoz gibi yapımlarda gördüğümüz Cem Yılmaz‘ın yeni projesi belli oldu.  Kardeş Payı dizisinin birinci ve ikinci sezonuyla birlikte Hadi İnşallah ve Kaçma Birader gibi eğlenceli yapımların senaryosunu yazan Kaman Kardeşler (Emrah Kaman, Murat Kaman) merak uyandıran filmin senaryosunu kaleme alıyor. Emrah Kaman geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabı üzerinden paylaştığı görselle Deli Aşk filminin geleceğini işaret ediyordu. Ortaya çıkan yeni haber de filmin çekimlerinin ne zaman başlanacağı hakkında bilgi veriyor.

Deli Aşk Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Cem Yılmaz’ın yapım şirketi CMYLMZ Fikir Sanat işbirliği ile çekilecek olan Deli Aşk filmi için henüz kesinleşmiş bir vizyon tarihi bulunmuyor ancak 2017 yılının Mart ayında izleyiciyle buluşacağı bildirildi. Oyuncu kadrosunda Zafer Algöz, Pelin Akil, Toygar Avanoğlu ve Muhittin Korkmaz gibi isimlerin yer aldığı Deli Aşk sahnelerinin büyük çoğunluğu Adana’da çekilecek.

Aşağıdan Cem Yılmaz’ın Twitter hesabı üzerinden Deli Aşk filmi ile ilgili paylaşımlara göz atabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın