Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi Deli Aşk Setinden İlk Fotoğraf

0 113

Cem Yılmaz’ın yapımcılığını üstlendiği aynı zamanda oyuncu kadrosunda da yer aldığı Deli Aşık filminin vizyon tarihi ortaya çıktı. Ayrıca film setinden ilk görsel de paylaşıldı.

Kardeş Payı dizisinin senaristleri olarak hafızalara kazınan Kaman Kardeşler (Emrah Kaman, Murat Kaman) son olarak bu yıl vizyona giren Kaçma Birader filminde görünmüşlerdi. İkilinin yeni projesi Deli Aşk geçtiğimiz haftalarda belli olmuş filmle ilgili detaylar da gün yüzüne çıkmıştı. Ali Baba ve Yedi Cüceler, Pek Yakında ve İftarlık Gazoz gibi komedi soslu filmlerde izlediğimiz Cem Yılmaz‘ın da kadrosuna dahil olduğu filmin vizyon tarihi açıklandı. Yılmaz ayrıca Instagram hesabı üzerinden film setinden ilk fotoğrafı da paylaştı.

Sevgili arkadaslarimla @deliask.film setinden.Neseli bi komedi !

Cem Yılmaz (@cmylmz) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (7 Kas 2016, 02:27 PST)

Deli Aşk Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

CMYLMZ Fikir Sanat ve Nulook‘un ortak yapımı Deli Aşk filmi 10 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek. Cem Yılmaz’ın yapımcı kimliğinin yanı sıra oyuncu olarak da yer alacağı filmde Emrah Kaman, Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Toygan Avanoğlu, Nilperi Şahinkaya ve Zafer Algöz yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Murat Kaman ve Murat Dündar oturuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın