Chloe Grace Moretz Yeniden Çevrim Suspiria Filminde!

0 100

1977 yılında vizyona giren kült korku filmi Suspiria’nın yeniden çevrimi geliyor. Filmin oyuncu kadrosu netleşiyor.

Dario Argento‘nun senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği 1977 yapımı Suspiria, Le Tre Madri (Üç Anne) isimli üçlemenin ilk filmi olarak gösterime girdi. 1980 (Inferno) ve 2007 (La Terza Madre) yıllarında vizyona giren devam filmleriyle tamamlanan seri yeniden çevrimiyle gündemde. Benim Adım Aşk (Io sono l’amore) ve Sen Benimsin (A Bigger Splash) gibi filmlerin yönetmenliğini üstlenen Luca Guadagnino‘nun kamera arkasına geçtiği yeniden uyarlamanın kadrosu önemli oyunculardan oluşuyor.

Suspiria Filmi Oyuncuları

Suspiria Filminin Kadrosuna Yeni Oyuncu Katıldı

2009 senesinde çektiği I am Love isimli film ile kariyerinde önemli bir işe imza atan Luca Guadagnino, Tilda Swinton‘un başrolde olduğu Sen Benimsin (A Bigger Splash)’i yönetmişti. Filminin ardından açıklama yapan yönetmen yeni projelerini açıklamış, Diario Argento‘nun çekmiş olduğu kült korku Suspiria‘yı sinema dünyasına yeniden kazandıracağını belirtmişti.

Dakota Johnson
ve Tilda Swinton‘ın yer alacağı duyurulan filmde Variety’nin yaptığı haberine göre, sinema dünyasının aranan oyuncularından olan Chloe Grace Moretz de yeniden çevrim Suspiria projesinde yer alacak. Amerikalı Suzy Banyon’un bir bale akademisine katılması ve burada yaşadığı korku dolu hikayeye odaklanacak. Suspiria filminin 2017 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın