Clint Easwood’un Gerçek Hikayeye Odaklandığı Film: The Impossible!

0 72

Yönetmen koltuğunda oturduğu American Sniper ve Sully filmlerinde yaşanmış gerçek hikayeleri işleyen Clint Eastwood’un yeni filmi ortaya çıktı. Yönetmen Jessica Buchanan ve Erik Landemalm’ın birlikte hazırladığı hatıra kitabı Impossible Odds’u çekecek

Sinema dünyasının en önemli oyuncuları arasında yer almasının yanı sıra yönetmen koltuğunda da başarılı işlere imza atan Clint Eastwood yaşanmış gerçek hikayeleri beyaz perdeye taşımaya devam ediyor. Eastwood’u FBI’ın kurulması ve ilerlemesinde önemli rol oynayan J. Edgar Hoover’ın hayatını anlatan filmde DiCaprio’nun canlandırdığı J. Edgar’ın müdürünü canlandırırken Oscar Ödülü kazanan Keskin Nişancı (American Sniper) ve Tom Hanks’in başrolde olduğu Sully filmini çekti. Son dönemde tercihlerini gerçeğe dayanan hikayelerden yana yapan yönetmen şaşırtmadı ve aynı türde filme imzasını atmaya hazırlanıyor.

Jessica Buchanan - The Impossible Odds

Yaşanmış Gerçek Hikayeye Dayanan Film: The Impossible!

Sinemanın efsanesi olarak kabul edilen Clint Eastwood imza attığı yapımlara Amerikalı bir ilkyardım çalışanı olan Jessica Buchanan’ın Somali korsanları tarafından kaçırılış hikayesini ekliyor. The Hollywood Reporter’ın haberine göre yönetmen son dönem filmlerinde birlikte çalıştığı Warner Bros. ile anlaşarak hikayeyi beyaz perdeye uyarlama çalışmalarına başlamış durumda. The Impossible! ismiyle çekilmesi planlanan film, Jessica Buchanan ve kocası Erik Landemalm tarafından hazırlanan hatıra kitabı Impossible Odds‘a dayanarak çekilecek.

Jessica Buchanan’ın Somali korsanları tarafından kaçırılma ve üç ay boyunca gördüğü sert muameleyi işleyecek olan filmin vizyon tarihi henüz kesinlik kazanmadı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın