Cloverfield Serisinin Üçüncü Filmi: God Particle

0 3.873

2008 senesinde vizyona giren Cloverdield ve bu yıl izleyici karşısına çıkan 10 Cloverfield Lane’in devamı, 2017 yılında vizyona girecek olan God Particle olduğu açıklandı.

J.J. Abrams, sinema dünyasında daha çok yapımcı kimliğiyle adından söz ettirmiş ve Star Wars: Güç Uyanıyor, Super 8, Görevimiz Tehlike 3 ve Lost dizisi gibi yapımlara imza atmıştı. 2008 yılında yapımcılığını üstlendiği Cloverfield ile yeni bir evren yaratma fikriyle yola çıkan yapımcı yakın zamanda aynı evrende geçen 10 Cloverfield Lane projesine imza atmıştı. Ortaya çıkan haberlere göre yapımcı yeni film için aynı taktik üzerinden devam ediyor. Cloverfield evrenine ait olan üçüncü film geliyor.

10 Cloverfield Lane

Cloverfield Filmlerinin Üçüncüsü Yolda: God Particle

2004 yılı itibariyle kısa filmlerle yönetmenlik deneyimi yaşayan 2015 senesinde The Girl Is in Trouble isimli ilk uzun metrajlı filmini çeken Julius Onah‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu Bad Robot ve Paramount stüdyosunun ortaklaşa finanse ettiği God Particle filminin, Cloverfield evreninde dahil olan üçüncü film olacağı ortaya çıktı. Bir uzay keşfi sonrasında istasyonlarından uzaklaşmak zorunda kalan ve uzayda yaşama tutunmanın yollarını arayan bir grup astronotun hikayesini perdeye taşıyacak olan filmin, evrene nasıl bağlanacağı henüz kesin değil.

God Particle filmi ülkemiz sinema salonlarında 17 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın