Star Trek Beyond Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

0 970

Yeni yönetmeniyle Star Trek serisine farklı bir soluk kazandırmayı amaçlayan Star Trek Beyond filminden yeni fragman yayınlandı. Uzun süren sessizliğin ardından gelen ikinci fragman seri takipçilerini heyecanlandırdı.

J.J. Abrams öncülüğünde orijinal dizinin ruhu korunarak yeniden beyaz perdeye adapte edilen Star Trek serisinin yeni filmi yolda. 2009 senesinde  Roberto Orci ve Alex Kurtzman‘ın senaryosunu yazdığı Star Trek yeni serinin açılışını yapmış 2013 yılında Bilinmeze Dogru: Star Trek (Star Trek Into Darkness) ile seri devam etmişti. İlk iki filmin yönetmen koltuğunda oturan J.J. Abrams‘ın koltuğunu devrettiği Star Trek Beyond ise vizyona girmeye hazırlanıyor. Beklenen devam filminden ikinci fragman yayınlandı.

J.J. Abrams Yapımcılığında Star Trek Beyond

Paramount Pictures, yeni Star Trek serisini oldukça sıkı sahiplendiğini göstermek adına J.J. Abrams‘tan boşalan yönetmen koltuğuna tanınmış bir yönetmene emanet etti. Daha önce çekmiş olduğu Hızlı ve Öfkeli filmleriyle sinema dünyasında rüştünü ispatlayan Justin Lin, filmin yönetmen koltuğunda oturuyor. Filmin senaryosu ise Shaun of the Dead ve The World’s End gibi filmlerin senaryosunu yazan Simon Pegg kaleminden çıkıyor. Karakteristik olarak komedi filmlerine daha yatkın olan Pegg’in Star Trek Beyond’da nasıl iş çıkarttığı merak konusu.

star trek beyond izle

Star Trek Beyond Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yeni Star Trek serisinin üçüncü filmi olma özelliğini taşıyan film ülkemiz sinema salonlarında Star Trek Sonsuzluk ismiyle anılacak. 2009 ve 2013 yılında vizyona giren filmlerde yer alan Chris Pine, Zoe Saldana, Simon Pegg, Zachary Quinto, John Cho, Anton Yelchin ve Karl Urban yeniden kadroda yer alırken filmin ana kötüsü Idris Elba oluyor.

Star Trek Beyond ülkemizdeki ismiyle Star Trek Sonsuzluk, 26 Ağustos 2016 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın