Çocuk Büyütme Rehberi’nin Yerli Uyarlaması: Sen Benim HerŞeyimsin

0 214

Tolga Örnek’in yönetmen koltuğunda oturduğu başrolünü Tolga Çevin, Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt’un üstlendiği Sen Benim HerŞeyimsin’in ilk fragmanı görücüye çıktı.

Bir babanın kızını her an mutlu edebilmek için verdiği çabayı eğlenceli bir dille anlatan izleyicileri duygudan duyguya sürükleyen, 2013 yapımı Instructions Not Included (Çocuk Büyütme Rehberi) filminin yerli uyarlaması Sen Benim HerŞeyimsin izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Konusu itibariyle Dustin Hoffman ve Meryl Streep’in başrolde yer aldığı Kramer vs. Kramer (Kramer Kramer’e Karşı) filmini akıllara getiren Sen Benim HerŞeyimsin, duygusal yönleriyle öne çıkıyor.

Sen Benim HerŞeyimsin’den İlk Fragman Yayınlandı

Vizontele, Organize İşler, Sen Kimsin? ve en son Patron Mutlu Son İstiyor filmiyle karşımıza çıkan Tolga Çevik‘in başrolde yer aldığı film, 9 Aralık 2016 tarihinde vizyona girecek. Devrim Arabaları ve Kaybedenler Kulübü filmlerini çeken Tolga Örnek’in yönettiği filmde; Issız Adam’ın Ada’sı Melis Birkan, Leyla ile Mecnun dizisinin Erdal Bakkal’ı Cengiz Bozkurt, Tuna Çevik, Reha Özcan ve Tan Çevik yer alıyor.

Sen Benim HerŞeyimsin

Sen Benim HerŞeyimsin Filminin Konusu

Babasının “Korku bir kurda benzer. Onu yenmen için tam gözünün içine bakacaksın.” mottosuyla yetiştirmeye çalıştığı Sedat (Tolga Çevik ) çok küçükken öksüz kalır. Çıralı’da yenemediği korkuları ve babasından hatıra hayat tavsiyesi ile günübirlik ilişkiler ve işlerle hayatını geçirir. Ancak bir gün Pınar (Melis Birkan) tarafından kucağına bırakılan bir bebekle kendini “baba” olarak bulur.

İstanbul’a gelir ve kaderin cilvesiyle Birol (Cengiz Bozkurt) ile karşılaşarak “korkularının gözünün içine bakacağı” bir meslek edinir. Sedat’ın hayatı artık “Sen Benim HerŞeyimsin” dediği kızının etrafındadır. Kızı için bir masal dünyası yaratır ve onu dünyanın gerçeklerinden korumak için elinden geleni yapar.

Sen Benim HerŞeyimsin
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın