Dağ 2 Filminin İlk Tam Fragmanı Yayınlandı!

0 96

Yönetmen koltuğunda Alper Çağlar’ın oturduğu Dağ filminin ikincisi ilk tam fragmanıyla karşınızda. Dağ 2 filminin ana fragmanı yayınlandı.

Bir askeri birlik tarafından sıradan bir iletişim anteni tamiri için dört kişinin pusuya düşmesi, hayatta kalan biri uzun dönem er ve kısa dönem çavuşun kardeşlik ve cesaret kavramlarını keşfettiği kahramanlık öyküsünü anlatan Dağ filminin devamından ilk tam fragman yayınlandı. Alper Çağlar‘ın yazıp yönettiği devam filmi Dağ 2; sınır ötesi operasyona gönderilen yedi kişilik bordo bereli timin öyküsüne odaklanıyor.

Dağ 2 Filmi

Dağ 2 Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

İlk filmin dört yıl sonrasında vizyona girecek olan Dağ 2 filmi; askerlik mesleğinin doğasını ve savaşın merhametsizliğini sinemaya taşırken, Oğuz ve Bekir’in Bordo Bereli olmak için eğitimlerini ve dahil oldukları “Fırtına Getiren” timinde bulunan askerlerin efkarlı öykülerini anlatacak. Film aynı zamanda IŞİD tarafından infaz edilecek olan gazeteci Ceyda Balaban’ı kurtarmak için Irak’a gizli görevle giren Fırtına Getiren timinin operasyonuna odaklanacak.

Dağ 2 Filmi

Dağ 2 Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Alper Çağlar’ın yazıp yönettiği görüntü yönetmenliğini Mehmet Başaran’ın üstlendiği Dağ 2 filmi, 4 Kasım‘da vizyona girecek. Filmde Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Murat Serezli‘nin başrolü üstlendiği filmde Ahu Türkpençe, Atılgan Gümüş, Emir Benderlioğlu gibi isimleri de izleyeceğiz.

Dağ 2 Film Posteri
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın