Daniel Craig’e İki James Bond Filmi Teklifi

0 43

James Bond filmleri için yapılmış en iyi tercihlerden olan Daniel Craig devam filmlerinde rol almayacağını açıklasa da, Sony iki yeni film için kesenin ağzını açtı. Craig’e iki film karşılığında 150 milyon dolar teklif edildi.

Pierce Brosnan’ın başrolde olduğu 2002 filmi James Bond: Başka Gün Öl (Die Another Day)’ün ardından Bond karkaterini devralan Daniel Craig dört kez efsane karakteri canlandırdı. Sırasıyla Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall ve Spectre filmlerinde James Bond‘u canlandıran Craig artık bu karaktere veda ettiğini açıklamıştı. Bu karar Bond filmlerini yıllardır takip edenleri üzmüştü. Hatta sinema sitelerinde yeni James Bond’un kim olacağı tartışılmaya başlanmıştı bile.

Daniel Craig’i Geri Döndürebilecek Teklif

Dört filmde James Bond karakterini canlandırarak efsaneler arasına ismini yazdıran Craig, her ne kadar açıklamalarda yeniden rolü istemediğini belirtse de yapımcıların pes etmeye niyeti yok. Radar’ın yapmış olduğu habere göre filmin yapımcı şirketi Sony çekilecek iki film karşılığında Craig’e 150 milyon dolar yani yaklaşık 450 milyon lira vermeye hazır olduğunu belirtmiş. Yapımcıların ısrarının nedeni ise Daniel Craig‘in oluşturduğu Bond imajını bozmadan iki film daha çekebilmek olduğunu dile getirmiş.

Daniel Craig

Yeni James Bond Kim Olacak?

Daniel Craig‘in kesinlikle yeniden Bond olmayacağını duyurmasının ardından karakteri kimin canlandıracağı kafalarda soru işaretleri oluşmasına neden olmuştu. Gelecek James Bond için Tom Hiddleston, Idris Elba, Henry Cavill ve Tom Hardy gibi isimlerden söz edilirken yapılan teklifin ardından Craig’i görmek şaşırtmamalı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın