Yeni James Bond Kim Olacak? En Büyük Aday Tom Hiddleston

0 1.022

Anlaşması biten ve bir daha James Bond karakterini canlandırmak istemeyen Daniel Craig’in yerine yeni Bond arayışları sürüyor. Listede önemli isimler var ancak bir isim daha çok öne çıkıyor.

İlk James Bond filminden bu yana karakteri tam 7 farklı aktör canlandırdı. Sean Connery, David Niven, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan ve Daniel Craig tarafından canlandırılan karakteri artık farklı bir aktör canlandıracak. Casiono Royale, Quantum of Solace, Skyfall ve Spectre’de Bond olarak karşımıza çıkan Craig artık bayrağı devredeceğini bildirdi ve yeni aktör arayışları başladı. Idris Elba, Damian Lewis, Tom Hardy, Henry Cavill ve Michael Fassbender gibi isimler adaylar arasında yer aldı. Güçlü adaylardan Elba ve Hardy Bond olmak istemeyince yeni arayışlara geçildi.

Tom Hiddleston Yeni James Bond mu Olacak?

Beyaz perdenin önemli isimlerinin aday olduğu karakter için yeni bir isim daha ortaya çıktı; Marvel filmlerindeki Loki karakteriyle tanıdığımız Tom Hiddleston! Vermiş olduğu röportajlarda her zaman Bond olmak istediğini dile getiren 32 yaşındaki aktör, “The Night Manager” dizisindeki performansıyla yapımcıların ilgisini çekmiş. Resmi açıklama yapılmamasın rağmen 25. James Bond filmi için Tom Hiddleston ile görüşülmeye başlanış. Başarılı oyuncu verdiği bir röportajda, “Bond rolünün gerektirdiği fiziksel donanımın farkındayım, eğer şans verilirse elimden geleni ardıma koymam. Ayrıca, ajanlık benim işim” diyerek, rol için ne kadar hevesli olduğunu da göstermiş oldu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın