Dwayne Johnson’ın Yer Alacağı Yeni Film Belli Oldu

0 72

The Rock lakabıyla tanınan Dwayne Johnson, Hızlı ve Öfkeli serisine dahil olarak ününe ün katmayı başardı. Son olarak San Andreas Fayı’nda karşımıza çıkan oyuncunun Shane Black’in kamera arkasına geçeceği “Doc Savage” filminde yer alacağı açıklandı.

İyi Adamlar (The Nice Guys), Kiss Kiss Bang Bang ve Iron Man 3 gibi adından söz ettiren filmlerin yönetmenliğini üstlenen Shane Black yeni projesi Doc Savage ile kamera arkasına geçmeye hazırlanıyor. Hiram Garcia‘nın yapımcılığını üstlendiği filmde senaryo Anthony Bagarozzi ve Chuck Mondry kaleminden çıkıyor. Shane Black’in 6 yıllık çalışması ve sinemanın tanınmış yüzlerini bir araya getirmesi film daha da dikkat çekici hale geliyor. Filmin kadrosu genişlemeye devam ediyor.

Dwayne Johnson - Doc Savage

Dwayne Johnson Doc Savage Filminde Başrolde!

2015 yılında San Andreas Fayı ile izleyici karşısına çıkan Dwayne Johnson deyim yerindeyse karınca gibi çalışıyor. Baywatch çekimlerini tamamlamasının ardından serinin yeni filmi Hızlı ve Öfkeli 8‘in çekimlerine giden Johnson; yeniden çevrim Jumanji, San Andreas filminin devamı, Big Trouble in Little China yeniden çevriminde, iki Journey filmi, Rampage ve Shazam! filmlerinde boy gösterecek. Kalabalık takvime bir de Doc Savage’i ekleyen Johnson, Ballers dizisinin ikinci sezonu ve Kevin Hart ile başrolü paylaştığı Merkezi İstihbarat (Central Intelligence) filminde karşımıza çıkacak.

Doc Savage filminin vizyon tarihi ile ilgili detaylar henüz paylaşılmadı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın