Fast 8’den Yeni Kamera Arkası Videosu! Arabalar Uçmaya Devam Ediyor

0 143

Söz konusu Hızlı ve Öfkeli ise o araba uçar… Bir önceki filmde çıtayı yükselten ekip bıraktığı erden devam ediyor. Hızlı ve Öfkeli 8’in yeni kamera arkası videosu yayınlandı.

Gösterişli modifiyeli arabaların yarıştığı filmden aksiyona doğru evrilen Hızlı ve Öfkeli serisi, sekizinci filmiyle daha fazla aksiyon vadettiğini yeni kamera arkası videolarıyla izleyiciye sunuyor. Çekimlerine tam gaz devam eden Hızlı ve Öfkeli 8‘in yayınlanan kamera arkası fotoğrafları ve videoları heyecanımızı yükseltirken filmin ilk fragmanı hatta hatta vizyon tarihini dört gözle beklememize sebep oldu.

Hızlı ve Öfkeli 8 İzlanda Seti

Hızlı ve Öfkeli 8 14 Nisan 2017 Tarihinde Vizyona Girecek

Serinin yeni halkası Fast 8‘in yönetmen koltuğu bu kez İtalyan İşi (The Italian Job), Adalet Peşinde (Law Abiding Citizen) ve Straight Outta Compton gibi filmlere imza atan F. Gary Grey‘e amanet edildi. Filmin oyuncu kadrosunda serinin demirbaşları Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris ve Tyrese Gibson yer alırken onlara Natalie Emmanuel, Jason Statham, Scott Eastwood, Kurt Russell, Dwayne Johnson, Kristofer Hivju gibi isimler yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 İzlanda Setinden Video

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın