Halka 3 Filminden Korkutucu Kamera Şakası

0 173

Korku karakterleri arasında ayrı bir üne sahip olan Samara bu kez bir televizyon satış mağazasında kurbanlarını bekliyor. Vizyona girmeye hazırlanan Halka 3 filminin kamera şakası ve yeni videolar.

2000’li yılların popüler korku karakteri Samara verdiği aranın ardından yeniden sinema salonlarına korku salmaya geliyor. Ancak öncesinde bir televizyon mağazasına uğrayıp halkın nabzını tutayım demiş. Koji Suzuki‘nin yazmış olduğu korku türündeki romandan fırlayıp gelen karakter mağazadaki müşterilere korku salıyor.

Halka 3 Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Halka 2 filminde Samara’nın yenilgisini görmemizin ardından devam filminin gelmeyeceğini düşünsek de stüdyonun baskıları sayesinde, uzun bir aradan sonra devam filmi çekildi. Halka 3 de daha önce örneklerine rastladığımız bir taktikle, ilk iki filmde anlatılan ana hikayenin öncesine odaklanıyor.

3 Şubat 2017 tarihinde Samara terörünün nasıl başladığını anlatacak olan üçüncü yapımın yönetmenliğini F. Javier Gutierrez üstlenirken senaryo kısmında da Jacob Aaron Estes, David Loucka ve Akivad Goldsman isimleri yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Matilda Lutz, Laura Wiggins, Aimee Teegarden, Johnny Galecki, Alex Roe, Zach Roerig gibi isimleri görüyoruz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın