Halka 3 Filminin Korkutucu Yeni Fragmanı

0 86

İlkini Gore Verbinski ikincisini Hideo Nakata’nın yönettiği Halka serisinin üçüncüsü geliyor. F. Javier Gutiérrez’in yönetmen koltuğunda oturduğu Halka 3 filminden yeni Türkçe fragman yayınlandı.

2017 yılının merak uyandıran devam filmlerinden olan Halka’nın üçüncüsü vizyona girmek için hazırlanıyor. Koji Suzuki’nin yazdığı korku türündeki romandan uyarlanan 2002 yılında ilk Hollywood uyarlamasına kavuşan ve 2005’te ikincisi çekilen Halka‘nın yeni filminden ürkütücü Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Halka 3 Filminden Türkçe Altyazılı Yeni Fragman

İlk filmini Gore Verbinski ikincisini ise Hideo Nakata’nın yönettiği Halka filmlerinin üçüncüsünde yönetmen koltuğu bu kez  F. Javier Gutiérrez‘e emanet. Jacob Aaron Estes, David Loucka ve Akiva Goldsman‘ın senaryosunu yazdığı Rings filminde Samara’yı Bonnie Morgan canlandırıyor. Filmde Matilda Lutz, Laura Wiggins, Aimee Teegarden, Johnny Galecki, Alex Roe, Zach Roerig gibi isimler yer alıyor.

Halka 3 / Rings

Halka 3 Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Halka 2’de Samara’nın yenilgisini görmemizin ardından devam filminin çekilmeyeceğnii düşünsek de stüdyonun baskısı ile Halka 3 filmi karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu
devam filminde örneklerine önceden raslatığımız bir taktik kullanılıyor
“ana hikayenin öncesine odaklanmak”. Halka filmininin üçüncüsünde de
hikayenin temeline inilecek ve Samara terörünün nasıl başladığı konusu
işlenecek. Film ülkemiz sinema salonlarında 3 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın