Hayalet Avcıları’ndan Yeni Türkçe Fragman Geldi

0 812

Dişi Hayalet Avcıları iş başında. 29 Temmuz’da vizyona girecek olan komedi soslu aksiyon filmi Ghostbusters’ın Türkçe altyazılı fragmanı ve yeni görselleri paylaşıldı.

Gün geçtikçe popülaritesini arttıran yeniden çevrim projeler izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Geçmişte kısıtlı imkanlarla vizyona girip önemli izleyici kitlesi elde eden filmler yeniden çevrimleriyle, hem maziye geri dönüşü hem de günümüz teknolojisi yardımıyla daha kaliteli işleri perdeye yansıtıyor. Dönemin komedi filmleriyle tanınmış kadın oyuncularını bir araya getiren Ghostbusters‘ta o filmlerden biri.

Hayalet Avcıları Filminden Türkçe Fragman ve Yeni Görüntüler

Yönetmen koltuğunda Paul Feig’in oturduğu filmde Kristen Wigg, Melissa McCarthy, Leslie Jones, Kate McKinnon ve Chris Hemsworth gibi isimler yer alıyor. Filmde ayrıca 12 Yıllık Esaret filminde rol alan Michael K. Williams, Andy Garcia ve ilk serinin efsane ismi Bill Murray yer alacak. Marvel evreninin Thor’u olarak tanıdığımız Chris Hemsworth hayalet avcılarına sekreterlik yapan Kevin karakterini canlandırıyor.

Hayalet Avcıları, 29 Temmuz’da vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın