John Wick 2’nin Yeni Oyuncuları Yayınlanan Fotoğrafta Göründü

0 82

2017 yılında vizyona girecek olan John Wick 2 kadrosunda dahil olan Ruby Rose ve Riccardo Scamarco, Empire tarafından yayınlanan görselde göründü.

Keanu Reeves‘e Martix yıllarındaki popülerliğini geri kazandıran John Wick‘in devamından yeni içerikler gün yüzüne çıktı. 2017 yılının beklenen filmlerinden olan John Wick: Chapter 2 filmin iki yeni fotoğrafı yayınlandı. Empire tarafından yayımlanan fotoğraflarda ekibe dahil olan Ruby Rose ve Riccardo Scamarcio görünürken ikinci filmde aksiyon yıldızı Keanu Reeves’i yaralı bir halde görüyoruz. Fotoğrafta bulunan ayna detayıysa izleyicileri meraklandırıyor.

John Wick 2 Ne Zaman Çıkacak?

Yayınlanan fragman ve görselleriyle ilk filme göre çıtayı yükselten John Wick: Chapter 2, 10 Şubat 2016 tarihinde vizyona girecek. Filmin görsellerini yayınlayan Empire’a film ile ilgili açıklama yapan yönetmen Chad Stahelski, “Hong Kong yapımı filmlerde geniş açılı çekimlerin tümünde dövüş konusunda aşırı yetenekli kişileri görüyoruz. Eğer kurgu esnasında görüntüleri hızlandırırsanız bu çok saçma bir görüntü verir. Hatta bu bir aldatmadır. Neysek ki bu tarz sahnelerde ustalığını gösterebilen oyuncu topluluğuna sahibiz. Keanu dövüş sanatlarıyla 25 yıldır ilgileniyor.” dedi.

John Wick: Chapter 2

İlk filmde eşini kaybeden ve onun hediye ettiği köpek ile hayatına devam etme kararı alan John Wick’in nefes kesen intikam hikayesini izlemiştik. İkinci filmde ise Wick, Common tarafından canlandırılan mafya babasına karşı mücadele verecek. İlk filmde gördüğümüz John Leguizamo devam filminde oto tamircisi olan Aurelio’u canlandırken Bridget Monyahan John Wick‘in eşi olarak karşımıza çıkacak. Peter Stormare ise filmin kötü karakterini canlandıracak.

John Wick: Chapter 2
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın