John Wick 3 Filminden İlk Görüntü ve Detaylar

0 1.898

Aksiyon karakterlerine yakışan oyunculardan olan Keanu Reeves, John Wick 3 filmi ile yeniden Wick karakteriyle tekrardan karşımıza çıkmak için çalışmalara başladı. Son dönemin sevilen aksiyon karakterleri arasında yer alan John Wick’e emekliliğini yaşatmamakta ısrarcılar. İkinci filmde dünyanın sayılı tetikçilerine kafa tutan aksiyon karakteri üçüncü filmde nasıl tehlikenin ortasında kalacağını göreceğiz.

John Wick 3 Ne Zaman Çıkacak?

Bol aksiyon, dövüş ve şiddet sahnelerinin olacağı düşünülen John Wick 3 ismiyle andığımız film John Wick 3: Parabellum adıyla vizyona girecek. Çekimlerine başlanan filmin ülkemiz için vizyon tarihi 17 Mayıs 2019 olarak belirtildi.

john wick 3parabellum izle

John Wick 3: Parabellum Filminin Oyuncu Kadrosu

İçindeki intikam ateşi cayır cayır yanmaya devam ettiği John Wick karakterini tabii ki Keanu Reeves canlandıracak. Chad Stahelski’nin yeniden yönetmen koltuğunda oturduğu üçüncü filmde Ruby Rose, Ian McShane, Common ve Laurence Fishburne’un rollerine geri döneceği tahmin ediliyor. John Wick 3: Parabellum filminin yeni kötüsü Keanu Reeves ile 47 Ronin’de birlikte çalışan Hiroyuki Sanada olacak.

İlginizi Çekebilir: İzlemeye Değer Aksiyon Filmleri

Filmin detaylarının ardından yazımızın asıl sebebine gelecek olursak Suyun Sesi filmiyle Oscar adaylığı kazanan görüntü yönetmeni Dan Laustsen’ın Instagram üzerinden paylaşmış olduğu ilk görüntü. Onu da aşağıdan görebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın