Karanlıklar Ülkesi 5 Filminin Yeni Fragmanı Geldi

0 82

Underworld film serisinin beşincisi olarak bilinen ülkemiz sinema salonlarında Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları ismiyle vizyona girecek olan devam filminden yeni fragman yayınlandı.

Dördüncü filmi 2012 senesinde vizyona giren Kate Beckinsale‘in adından söz ettirdiği Karanlıklar Ülkesi film serisinin devam filmine ait yeni detaylar var. Screen Gems ve Lakeshore Entertainment ortaklığında çekilen beşinci film Underworld: Blood Wars‘un uzun versiyon fragmanı yayınlandı. Vampirler ve kurtadamlar arasındaki savaşı izleyicilere yeniden yaşatacak olan filmde Kate Beckinsale efsaneleşen karakterine geri dönüyor.

Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları

Karanlıklar Ülkesi 5 Ne Zaman Vizyona Girecek?

2003 yılında vizyona giren Karanlıklar Ülkesi 2006’da ise ikinci film Karanlıklar Ülkesi: Evrim filmlerini yöneten sonrasında yapımcı ve farklı kimliklerde bulunan yönetmen Len Wiseman yönetmen koltuğunu ilk uzun metrajlı işine imza atacak olan Anna Foster’a emanet etti. Cory Goodman‘in senaryosunu yazdığı filminin kadrosunda değişiklikler yapıldı. Kate Beckinsale‘in efsaneleşen karakter Selee’yi canlandıracağı filmde Theo James, Selene’nin arkadaşı David rolünde geri dönecek. Ayrıca filmde Tobieas Menzies, Lara Pulver, Charles Dance, James Faulkner, Peter Anderson, Clementine Nicholson, Bradley James ve Daisy Head yer alacak. Film 9 Aralık 2016 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın