Underworld: Blood Wars Filminden İlk Tam Fragman

0 49

Karanlıklar Ülkesi filmlerinin beşincisi olan Underworld: Bood Wars filminin ilk tam fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu. 2017 senesinde vizyona girecek olan filmde Kate Beckinsale vampir Selene karakterine geri dönüyor.

Len Wiseman önderliğinde 2003 senesinde çekilen Karanlıklar Ülkesi (Underworld) serisi gelecek yıl beşinci filmine kavuşmuş olacak. En son filmi  Karanlıklar Ülkesi: Uyanış (Underworld: Awakening)’ın beş yıl ardından gelen devam filmi bizlere vampirler ve kurtadamlar arasındaki savaşı yeniden yaşatacak. Serinin beşinci filmi olan Underworld: Blood Wars, Kate Beckinsale ile efsaneleşen karakter Selene‘yi bizlere yeniden gösterecek. Daha önce paylaşılan görseller ve kısa tanıtım fragmanlarının ardından filmin ilk tam fragmanı karşınızda.

Underworld: Blood Wars

Underworld: Blood Wars Filmi 9 Aralık 2016 Tarihinde Vizyonda!

İlk iki filmi yöneten Len Wiseman’ın ardından farklı yönetmenlerle çalışan yapımcılar bu yönetmen koltuğunu ilk uzun metrajlı filmini çekecek olan Anna Foerster‘a emanet etti. Cory Goodman’in senaryosuna imza attığı Underworld: Blood Wars filminin oyuncu kadrosunda bir kaç değişiklik yapıldı. Kate Beckinsale efsanevi karakteri Selene’yi yeniden canlandırırken Theo James, Selene’nin arkadaşı David rolü ile geri dönüyor. Tobias Menzies ve Lara Pulver yeni Lycan lideri hırslı vampiri ve Charles Dance ise yaşlı vampir Thomas karakteriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Film kadrosunda ayrıca James Faulkner, Peter Anderson, Clementine Nicholson, Bradley James ve Daisy Head gibi isimler de yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın