Kurtuluş Günü 2’den Yeni Video!

0 97

Sinemanın çok konuşulan filmlerinden olan Independence Day’in devam halkası Independence: Day Resurgence yeni içerikleriyle heyecan yaratmaya devam ediyor. Filmin yeni tv spot videosu yayınlandı.

Konu felaket temalı filmler olunca kamera arkasında Roland Emmerich‘i bi arıyor gözler. Yönetmen de başladığı işi devam ettirmek için kamera arkasına geçiyor. 1996 yılında çektiği Independence Day filminin yirmi yıl sonra gelen devam filminde de kamera arkasına geçen Emmerich, daha şiddetli istilayı perdeye taşıyor. Fragmanları ve görselleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran filmin “Hunt” isimli tv spot videosu yayınlandı. Yayınlanan 45 saniyelik videoda daha önce görülmemiş sahneler de yer alıyor.

kurtuluş günü 2 izle

 

Independence Day: Resurgence 24 Haziran’da Vizyona Girecek!

Kurtuluş Günü filminde Captain Steven Hiller  karakteriyle izleyici karşısına çıkan Will Smith ikinci filmde yer almazken The Hunger Games’in cesur isyancısı Liam Hemsworth, Jeff Goldblum kadroda yer alıyor. Hollywood’un yeni yıldızlarından Joey King ve Vivica A. Fox, Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit’te yer alırken Lars Von Trier filmlerinin gediklisi Charlotte Gainsbourg filmde göreceğimiz isimler arasında.

Kurtuluş Günü 2 Filminin Konusu

20th Century Fox yapımı Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit‘in senaryosu Carter Blanchard tarafından yazılıyor. Film ilk filmin tam 20 yıl sonrasını konu alıyor. 1996 yılında uzaylılar tarafından saldırıya uğrayan insanlık savaşın ardından dünyada kalan uzaylı teknolojilerinin kurtarılan kısmıyla dünyayı koruyacak bir savnma programı üretmişlerdir. Ancak geçen yılların ardından uzaylılar daha üsün bir teknoloji ve eşi benzeri görülmeyen kuvvetleriyle yeniden dünyayı işgal etmeye çalışacaktır. Dünya’yı kurtarmak ise bir avuç cesur erkek ve kadına bağlıdır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın